Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon rövid haj, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon rövid haj, mint például most Pottyondy Edináé tetszik egy nőn?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2022. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

árctól függ de a legtöbb nőnek nem áll/álnna jól

inkább a hosszú

2022. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem
2022. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem! Imádom amikor fölém hajol, és rám omlik a szép hosszú haja!
2022. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak nem tetszett (nekem sem, de muszáj voltam egészségi okokból levágatni).

Azóta várom, hogy nőjön - már a vállamig ér, és így okés már.

2022. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek nagyon szép az arca, akkor jól áll neki a rövid, szinte kopasz séró.


Például Natalie Portman:


[link]


Edina alapvetően nem rossz csaj külsőre, de nincs kiemelkedően szép arca, így neki nem áll jól ez a frizura, amit most visel. Ez a vélemény azonban aligha érdekli őt, és igaza is van. Nem kell mással törődni, ha ő jól érzi magát úgy.

2022. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem Pottyondy Edina tetszik.
2022. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem ismerem, de ha ilyen régi Eminem frizura ez vagy flat-top, akkor nem. Szarrá leszek pontozva érte, de nekem ez katonásan hat. Volt egy ilyen ismerősöm, akinek ilyen haja volt és mindig egy pankrátor-nő ugrott be róla (igaz olyan vállai voltak a munkája miatt, hogy félelmetes jelenséggé tették). De ettől még se én, se más mondja, hogy az illető rossz lenne. Illetve régi előítélet, hogy az ilyen nők általában nem is férfi neműt keresnek maguknak...


Sinéad O'Connor ugrik be még, de róla is csak az, hogy ilyen "kopi" milliméteres haja van, meg szép a hangja, ahogy az ír nőknek általában (Enya is ír)

2022. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
50%
Őszinte leszek: NAGYON NEM. Mindenféle ideologizálás nélkül.
2022. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Borzalmas. Bármilyen jól is nézne ki valaki egyébként (Pottyondy Edina amúgy se néz ki jól), az összes nőiességét elveszi egy ilyen frizura.
2022. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!