Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vonzanak a rövidhajú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzanak a rövidhajú, pici cicis lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Csak én szeretem ennyirre?
2019. jan. 26. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem inkább a fiusabb lányok érdekelnek. Bár én meg egy lányosabb fiú vagyok. 😅 Szóval ez így érthető.
2019. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Én is a pici cicikért vagyok oda, de a többi ún. "másodlagos nemi jellegre" szükségem van, hogy tetsszen a lány/nő. És én ehhez sorolom a hosszú, de legalább félhosszú hajat. A rövid hajú nők egyáltalán nem vonzanak, nem tartom nőiesnek és nem izgatnak föl szexuálisan. Szerintem minden nő szebb hosszú hajjal. (Szoktak példálózni Osvart Andreával, gyönyörű nő elismerem, de hosszabb hajjal még szebb lenne.)
2019. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!