Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy ne szégyeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,hogy ne szégyeljem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy sportb_zi családba születtem.

Mindenki izmos szálkás mint valami görög isten szobor. Én is.

De a barátnőm a legkevésbé sem. Bőven túlsulyos (95kg) és ha rajta mullik nem is fog változni negatív irányba,max stagnálni.

Emiatt viszont félek bemutatni otthon,nyilván megszolnák. Nem szemébe de akkor is,meg engem is piszkálnának,hogy mégis mit tetszik benne és a többi. Ez eddigi fitnesz barátnőim után.



2022. febr. 28. 16:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Neked tetszik? Szereted?
2022. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Szegény lány...
2022. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

En simán bemutattam otthon(cegvezető eminens szülők, diploma karrier mindenhol) olyat is, aki tájszolassal beszélő gyári munkas. De irtó jofej es szocializált is rendesen.


Az értelmiségi csaladom volt olyan ertelmes hogy NEM nézték le, nem kezelték le, nem kritizálták a háta mögött sem, felnottként hagynak nekem annyi önállóságot hogy magam ítéljem meg a partnereimet, és kíváncsian érdeklődve hallgatták is, és el is bandáztak vele (tesom párja aki mérnök építesz vagy ilyesmi)együtt ugrált vele a kerti medencébe is és siman ereszd el a hajam party volt:)

2022. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
*Szoval azért a legellentétesebb vonalakból is sülhet ki jó!;)
2022. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Napi kamu.
2022. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
mióta is a barátnőd? amikor ismerkedtetek nem vetted észre ezt az aprócska..problémát?
2022. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő tetszik, őt SZERETED, boldog vagy vele, akkor el kell fogadniuk. Ennyi
2022. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Példát vehetnétek a #3 családjáról! Még Te is kérdező,amiért ez egyáltalán felmerült benned!
2022. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
De miért vagy vele együtt? Oké hogy nem minden a külső, de ekkora túlsúly, illetve az, hogy nem zavarja őt/nem hajlandó ellene tenni semmit, az azért a belső tulajdonságaira sem vet éppen pozitiv fényt.
2022. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Akkor miért jöttél vele össze?
2022. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!