Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy ne szégyeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,hogy ne szégyeljem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy sportb_zi családba születtem.

Mindenki izmos szálkás mint valami görög isten szobor. Én is.

De a barátnőm a legkevésbé sem. Bőven túlsulyos (95kg) és ha rajta mullik nem is fog változni negatív irányba,max stagnálni.

Emiatt viszont félek bemutatni otthon,nyilván megszolnák. Nem szemébe de akkor is,meg engem is piszkálnának,hogy mégis mit tetszik benne és a többi. Ez eddigi fitnesz barátnőim után.



2022. febr. 28. 16:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%
Kamu.
2022. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 1Léna ***** válasza:
100%

Állj ki mellette!

A családodnak mond meg előre, hogy így szereted, és téged ez nem zavar, ezért szeretnéd ha mindkettőtök érzéseit tiszteletben tudnák tartani és mellőznék a beszólásokat, mert szeretnéd őt bemutatni nekik.

Ha a bemutatás előtt, már ennek ellenére kérdőre vonnak, elbizonytalanodnál, akkor várj még a bemutatással addig míg annyira szereted ezt a lányt, hogy már az sem érdekel, ha a családodnak nem tetszik. Egy fiúnak úgy is el kell költöznie otthonról a családalapításkor.

2022. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, még nem mondták neked, de te és a családod vagytok egy nagy szégyen, nem a lány.

Ő szegény csak nem lát át rajtad, ami elég meglepő, mert ennyi megnyilvánulásodból is kibukik, hogy faék ostoba vagy.

2022. márc. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
kockás ha=vékony bőr 60 kiló vas ágy.
2022. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

1. nem mutatod be…

2. megprobálsz hatni a barátnődre, az egészséges életmód irányába, kedvet kapjon a változtatásra, sporoláshoz stb…

Hosszú távon nem sok jövőtök lehet igy, ha neked szégyen ő, ő pedig semmit sem hajlandó tenni, hogy felzárkozzon hozzád.


kompromisszum zéro, közös nevező zéro, sajnos nem látok itt közös jövőt hosszú távon...

2022. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
78%

Őt szégyelled vagy csak nem tetszenek a kilói?

Én magamat szégyellném, ha olyannal lennék, akit szégyellek.

2022. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!