Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mikor találkozunkra ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mikor találkozunkra ilyen válasz után mégis mit vár el bárki is?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja megismertem neten egy férfit. Társkeresőn.Telefonbeszélgetés, skype, normális beszélgetések voltak. Kölcsönös szimpátia, de kölcsönösen annál több is kialakult. Én nő létemre nem szeretem sokáig húzni az időt a találkozásig, és az illető is mondta hogy szeretné ha végre találkoznánk. Rákérdeztem mikor találkozunk? A válasz: majd ha arra járok! Mármint ő. Majd ha erre, felém jár. (Nem egy városban élünk.) Hirtelen nem tudtam sírjak vagy nevessen ezen? Viszont ez után a válasza után már nem tudom komolyan venni ezt az embert, mert ezzel a válasszal elvágta nálam magát. Egy ilyen válasz után mégis mit várna? A logikáját sem értem.
2022. febr. 28. 21:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%
Barátom Amerikából jött értem, hogy találkozzunk. Ha akarná, már rég találkoztatok volna. Kuka.. Keress olyat aki megérdemel téged ;)
2022. márc. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy már tini kategória, de ide jössz picsogni egy ilyen nyilvánvaló sztorival. Az a kölcsönös szimpátia max. a testednek szól, ha nem jöttél volna rá.
2022. márc. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
44%

3 hónap rengeteg idő. Ha valóban nincs családja, akkor viszont ő online akar csak csajozni. Neki ez az írogatás meg skype kielégíti az igényeit. Ha nem így lenne, max 2 héten belül leszervezte volna a randitokat.

Nyomi.

Engedd el.

2022. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy férfinek kell egy nő, akkor azt ki is mutatja. Nem kell rá hónapokat várni, és nem mond olyanokat sem, hogy "majd akkor találkoznak ha arra jár". Ennek a pasinak lehet hogy nincs felesége, de az is lehetséges, hogy több vasat tart a tűzben. Te pedig csak egy talonban tartott nő vagy a sok közül. Lehet hogy abban a városban ahol ő lakik, ott is "csapja valakinek a szelet". Ha igazán kellenél neki, akkor nem kellene kétszer mondani neki, hogy találkozzatok egymással.

Milyen messze laktok egymástól?

Van aki a nagy távolság miatt nem látja értelmét egy kapcsolat kialakításának. Az viszont igaz, hogy ilyen esetben ezt meg is szokták időben beszélni egymással a felek, és nem lesz belőle félreértés.

2022. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
17%

Forditsuk meg:


Ha egy nőnek kell egy férfi, akkor azt ki is mutatja. Nem kell rá hónapokat várni, és nem mond olyanokat sem, hogy nagyon elfoglalt, hetekre be van táblázva, haladjunk lassan, bizalmatlan, nem tudja mit akar, stb csak a szokásos kifogások.


Ha igazán kellene neked, akkor nem kellene kétszer mondani neked, hogy találkozzatok egymással.


Na h hangzik?

2022. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
81%

A hapsi nem mondta, hogy találkozzanak. A nő vetette fel a találkozót, amire a hapsi annyit válaszolt, majd ha arra jár.

Magyarul soha napján.

2022. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
25-ös szerintem ertelmezd amit kiírtam!
2022. márc. 1. 10:05
 28/28 anonim ***** válasza:
hú nagyon
2022. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!