Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mikor találkozunkra ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mikor találkozunkra ilyen válasz után mégis mit vár el bárki is?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja megismertem neten egy férfit. Társkeresőn.Telefonbeszélgetés, skype, normális beszélgetések voltak. Kölcsönös szimpátia, de kölcsönösen annál több is kialakult. Én nő létemre nem szeretem sokáig húzni az időt a találkozásig, és az illető is mondta hogy szeretné ha végre találkoznánk. Rákérdeztem mikor találkozunk? A válasz: majd ha arra járok! Mármint ő. Majd ha erre, felém jár. (Nem egy városban élünk.) Hirtelen nem tudtam sírjak vagy nevessen ezen? Viszont ez után a válasza után már nem tudom komolyan venni ezt az embert, mert ezzel a válasszal elvágta nálam magát. Egy ilyen válasz után mégis mit várna? A logikáját sem értem.
2022. febr. 28. 21:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

jogos!

Ha nagyon tetszett akkor nem veszthetsz semmit a találkozással.

Aki lemarad az kimarad.

2022. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ez a majd ha járok... ez kb azonnali kiábrándulást okozott bennem. Ez nekem kb egyenlő azzal, hogy sosem akarok találkozni veled, csak így virtuális elromantikázni. Majd ha arra járok... fel nem foghatom hogy mer ilyet kiejteni a száján egy felnőtt férfi.
2022. febr. 28. 22:03
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást!
2022. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

3hónap nevetségesen sok idő online ismerkedésre személyes találkozó nélkül.

Logikája baromi egyszerű: családja van és ha arra jár dugni jó leszel, de ennyi.

2022. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem utazol el hozzá? Ja hogy az derogál... nem véletlenül nem kellesz a kutyának sem.
2022. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nyilván az lesz, de ez a válasz ledöbbentett. Mindig a férfiak panaszkodnak, hogy szivatják őket a nők, hülyítik, de találkozni nem akarnak. Erre meg én, aki nem a hülyítős szivatós nő vagyok, kapok egy ilyen választ. Komolyan ledöbbentem. Nem egyenesebb megmondani hogy nem akarok veled találkozni? Erre még tovább is rabolná az időmet, és hagyná hogy mégjobban beleszeressek. Nos, ezzel a válasszal kiábrándított, de némi szánalmat is érzek, hogy ezt így képes volt kimondani.
2022. febr. 28. 22:07
 7/28 anonim ***** válasza:
19%
Pedig jogos, nem vagy neki senki h pattanjon, majd ha társ leszel x ideje akk lehetnek külön kiváltságaid, addig nem
2022. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nincs családja. A másik válaszolónak! Derogál? Azok után hogy a kérdésemre majd ha arra járok? Plusz igenis nehogy nő létemre én utazgassak az első találkozásra! A többire utána jó rendben, de az elsőre tuti nem!
2022. febr. 28. 22:09
 9/28 A kérdező kommentje:
7-es és hogy leszel társ egy ilyen váladz után a sehogyon kívül? 😁🤣
2022. febr. 28. 22:10
 10/28 anonim ***** válasza:
11%
#9 nem én hajtok rád hülyegyerek
2022. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!