Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a lányokat a felfele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a lányokat a felfele álló, görbe pénisz?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 15-16 cm-es a péniszem (ha kiegyenesítem 17-18) és elég görbe és felfee áll (az arcom fele) és azt szeretném megkérdezni hogy ez zavarja a lányokat?Elsősorban lányok és olyan fiúk tapasztalatait várom akiknek ugyan ez a problémájuk (ha ez probléma).Tudom hogy még fiatal vagyok és nem is igazán foglakozom a szexuális dolgokkal de érdeke hogy mit várjak a jövőben.:S


köszi előre is


2010. szept. 12. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz gond vele... sőt G pont izgatáshoz még jobb is.
2010. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
f*sza...köszi a választ ;)
2010. szept. 12. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj :)

18L

2010. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha megvan a kellő vastagsága is, akkor tökéletes a péniszed.

Már csak jól kell vele bánni.

2010. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A varázsló botja is görbe...

Az enyém is kb ilyen, és soha nem volt vele gondja a barátnőmnek. Néha olyanok, hogy a szex végefelé liheg, és kipirosodik az arca. o.O ;)

2010. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azta
2010. szept. 12. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
XD
2010. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem amit Te görbének látsz, az inkább íves, és speciel nekem az a kedvencem. Nem érzésre, hanem már csak látványra is. Ami egyenesen mered nekem az nem tetszik annyira, mert pont az nem követi a nő vonalát

26/L

2010. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szupi köszi
2010. szept. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!