Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként mitől féltél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mitől féltél a legjobban a szüzességed elvesztésekor?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Attól, hogy rossz lesz a szerelmemnek.
2022. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekcsinálástól talán!
2022. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

hogy kiderül a másik számára hogy még mindig az vagyok


de ha nem közvetlenül szex előttre értem, akkor semmitől

2022. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez az egyik, hogy kiderül a másik számára hogy még mindig az vagyok

a másik pedig a stressz, hogy lelankadok

2022. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Hogy másnap nehezen tudok majd ülni😁
2022. márc. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Semmitől. Aznap volt az esküvőnk.
2022. márc. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt már korábban tudta az akkori párom, hogy nem volt szexuális kapcsolatom, mert beszélgettünk erről is, mielőtt sor került rá.

Féltem az ismeretlentől, hogy mit hol találok (kis túlzással), milyen lesz a valóságban. Nem arra koncentráltam, hogy nekem jó-e, hanem figyeltem a párom minden mozdulatát, levegővételét, hogy vajon jól csinálom-e.

Jaaa és piszkosul be voltam ijedve, hogy mit fog szólni ahhoz, hogy hogan nézek ki odalent (méret, szőrzet vagy annak hiánya stb).

A vége is feszültséggel teli volt, nyilván mindketten tudtuk hogy mi fog történni, de mégis első alkalommal mégis furcsa és izgultam, hogy akkor most mi van, ezt csak a nőnek kell intézni, vagy sesgítsek én is, illetve mit szól majd az állaghoz, mennyiséghez, szagokhoz. Gyakorlatilag mindenen paráztam.

2022. márc. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ez aranyos.


Mi már nem voltunk szüzek, de a párommal az első szex is kb ilyen volt. Kicsit félősebb, zárkózottabb, izgulósabb.

Nem életünk élménye, sőt, de elsőre nem vártunk többet - azóta meg 10/10 az összes.

2022. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vártam semmit, mert gyakorlatilag az akkori barátnöm egyszerüen rámmászott és meglovagolt. Nem tudta, hogy szüz vagyok.

Inább késöbb paráztam, hogy te jó ég ezt lehet, hogy azért csinálta, mert gyereket akar ? Pont tölem ? Azóta is attól rettegek, hogy egyszer jön a bírósági papír, hogy a gyermkem keres engem...

2022. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!