Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen változást vettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen változást vettetek észre magatokon a szüzességetek elvesztése után?

Figyelt kérdés

Magabiztosabbak lettetek, vagy bátrabbak? Vagy valami egyéb észrevétel esetleg?

Nem megoldást keresek az önbizalomhiányomra, mert nekem nem a szüzességem volt a fő problémám. De amióta lett egy normális párkapcsolatom és megtörtént a bizonyos dolog, magabiztosabbnak érzem magam. Nem tudom miért van ez, mert tényleg nem emiatt voltam annyira bátortalan. Ezt úgy általánosságban mindenre értem: az emberekkel való kapcsolatok kialakítására, új dolgok kipróbálására. Mintha azóta kezdtem volna el élni, amióta aktív a szexuális életem. :D

Ti mit tapasztaltatok magatokon?


2015. márc. 24. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

gond nélkül tudtam ujjazni magam, meg tampont használni :D kb ennyi változás volt, nem ettől lett önbizalmam :)

belsőleg nem lettem se több, se kevesebb tőle.

2015. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
Semmilyet.
2015. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán nem ártott volna odaírni hogy csak fiúk válaszaira vagy kíváncsi... a nőknek ez nem igazán számít. :D
2015. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as, minden az élménytől függ.. ha nekem pl nagyon rossz élményeim lennének róla, vagy akár esetleg erőszakkal vesztettem volna el, valószínűleg negatívan befolyásolta volna a személyiségemet. van ilyen ismerősöm, ő nagyon magábaforduló, másokban nehezen megbízó lett (érthetően) utána
2015. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem is nőtt picit az önbizalmam. Én eléggé önbizalom hiányos vagyok nem vagyok magammal megelégedve és kiskoromban folyton csúfoltak. Így hogy lefeküdtem a párommal már tudom hogy nem lehetek annyira nagy rémség ha kellek valakinek gondolom ettől lett kicsit több önbizalmam :)
2015. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok egyébként és nem mostanában történt a dolog, csak elgondolkodtam, hogy milyen voltam régen és mi okozhatta azt, hogy nyitottabb lettem. Nemcsak úgy. :D És nagyjából azóta tapasztalom ezt a változást. Szerencsére jó élmény volt, és sokáig egy párt alkottam a sráccal. Ő tanított meg bízni az emberekben. :)
2015. márc. 24. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából semmit. Örültem hogy én is "működök", mert nagyon nehezen jött össze az első alkalom.

Neked szerintem nem a szex, hanem a szerelem hozta a változást :)

2015. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megette a fene, ha valakinek a szüzességén múlik az emberekbe vetett hite!
2015. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!