Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadja le, hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le, hogy bejövök neki amikor egyértelmű jeleket küld?

Figyelt kérdés
Egy pasi kollégáról van szó. Ha nézzük a terveket direkt megérint, mindig kihúzza magát mikor meglát, ha a nap legelején a csoport találkozik, az én tekintetem kapja el először és nekem köszön, illetve volt már finom szexuális poénja is de nem rámenős. Gondolom kínos lenne neki házon belül ha nemet mondanék és inkább csak óvatosan próbálkozik. Felvetettem a dolgot bár nem direkt módon, viszont nem hülye, értette. Nem adott egyenes választ, sőt, inkább megfutamodott az egésztől. Nincsen senkije, kollégákat meginterjúztattam efelől.
2022. márc. 3. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

#7. Én úgy örülnék, ha egyszer valakivel legalább egy hónapig kiélvezhetném az ismerkedés, flört örömét.


De nekem ez nem adatik meg... Valahogy eddig minden pasi olyan volt az életemben, hogy ha 1 hét alatt nem jöttem össze vele, akkor onnantól szállt a következő virágra, hátha valaki hamarabb megáll neki.

2022. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 mert a férfiak általában ugy vannak vele h vagy haladjunk vagy hagyjuk, ez a nyálas romcsis időhúzós kerülgetős flörtikézős találgatós bizbasz csak a nőknek fontos, egyébként meg kapcsolatban is meglehet élni
2022. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#13. Aztán ebből lesznek a bántalmazó kapcsolatok meg a válások.


Van olyan férfi ismerősöm, aki már nagyon szeretne becsajozni (nálam is bepróbálkozott persze). Nemrég összejött valakivel, akit maximum 1 hete ismert, aztán úgy megélt a kapcsolatban (ami nem tartott tovább 1 hónapnál), hogy egész végig ideges volt, mert kiderült, hogy a lány házisárkány, és még apróságért is ordít vele. Persze így is lehet, nem kell megismerni a másikat, örülj, ha akad lyuk.

2022. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!