Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadja le, hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le, hogy bejövök neki amikor egyértelmű jeleket küld?

Figyelt kérdés
Egy pasi kollégáról van szó. Ha nézzük a terveket direkt megérint, mindig kihúzza magát mikor meglát, ha a nap legelején a csoport találkozik, az én tekintetem kapja el először és nekem köszön, illetve volt már finom szexuális poénja is de nem rámenős. Gondolom kínos lenne neki házon belül ha nemet mondanék és inkább csak óvatosan próbálkozik. Felvetettem a dolgot bár nem direkt módon, viszont nem hülye, értette. Nem adott egyenes választ, sőt, inkább megfutamodott az egésztől. Nincsen senkije, kollégákat meginterjúztattam efelől.
2022. márc. 3. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Majd kiforrja magát. Ne légy türelmetlen.
2022. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: nem akar munkahelyen kavarni

2. lehetőség: nem különösebben jössz be neki, van olyan típus aki mindenkivel flörtölget, további szándék nélkül

3. lehetőség: csak te gondolod túl és te érzékeled flörtnek

2022. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Szűz. Béna mulya lámpalázas.


Felejtős ha neked Férfi kell.

Ő nem az..

2022. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok akiknél alapelv, hogy kollégával nem kezdenek, mert később egy esetleges szakítás esetén a munka rovására mehet az egész. Lehet hogy azért fogja vissza magát, mert a munkahelyi kapcsolattól ódzkodik.
2022. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Mert lehet hogy valamelyik kolléganőt már titokban töcskölgeti.
2022. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Majd kiforrja magát. Ne siettesd a dolgokat.
2022. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy hónap után?
2022. márc. 3. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer ugyanezt csinálta egy kolléga. Teljesen belebolondultam, aztán kiderült, hogy csak manipulál és csak kellett neki egy szövetséges az előrejutásához. Később kiderült, hogy még két ilyen szövetségese van rajtam kívül.


Nekem úgy tűnik, egy érzelmi manipulátor. Nem javaslom.

2022. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha akart volna valamit, rábólintott volna. Ebben max egy kis flört van néha, azt meg majdnem mindenki csinálja, nem kell ebbe többet látni. Attól meg, hogy mások nem tudnak a MAGÁNéletéről, lehet valakije vagy alakulóban, nem kötelessége más orrára kötni.
2022. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom kínos lenne neki házon belül ha nemet mondanék"


Azt fogsz mondani?

2022. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!