Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet különválasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet különválasztani a szexet az érzésektől?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szét lehet, HA valaki olyan. Ha te NEM vagy ilyen, akkor ne erőltesd magadra.


Nekem ez olyan, hogy ott van x aki baromira bejön, beindít, elképesztően szexinek találom, de vagy tudom hogy sose lenne belőle kapcsolat (mindegy miért) vagy nem is vágyok kapcsolatra, de szexre igen.

2022. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Lelkileg nem erre lettek az emberek kitalálva, hogy minden random jött-menttel összedörgöljék a nemi szerveiket kb. egymás testét használva maszturbálásra. Nem véletlen, hogy a legtöbb ember képtelen pl. józanon (alkohol vagy más bódító szerek nélkül) alkalmi szexbe keveredni, hiszen józanon nem is viszi rá a lelke erre a természetellenes dologra. Sokan ráadásul ezt az állatvilágos kamut hozzák fel, de az állatvilágban sem a random mindenki mindenkivel kefélés zajlik. Nem véletlen, hogy az alkalmi és "érzelmek nélküli" szex hosszú távon egy csomó pszichológiai problémát okoz, illetve vica versa legtöbbször a lelki problémás emberek keverednek ilyenekbe.
2022. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nőknek ez nehezen, vagy egyáltalán nem megy. Az ő szexualitásuk sokkal cizelláltabb, érzelemdúsabb, mint a pasiké.
2022. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
A szexuális kielégülés a legtöbb embernek kamasz- és fiatal felnőttkorban természetes igénye. Enélkül az emberek feszültebbek, ingerlékenyebbek, háklisabbak. Különösen az férfiak, de kisebb mértékben a nők is. Kevesen tudják csak ezt a vágyat hatékonyan a szőnyeg alá söpörni. Ha valakinek éppen nincs társa, akkor erre a hiányérzetre megoldásként csak a maszturbálás vagy az érzelmek nélküli szex jöhet szóba. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai. Én megértem azt is, aki az előbbit, és azt is, aki az utóbbit választja.
2022. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2022. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem lehet, nálam legalábbis nem
2022. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!