Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rendszeresen zaklatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rendszeresen zaklatják a nőket a férfiak?

Figyelt kérdés

Engem csúf, nőietlen nőként alig pár atrocitas ért életemben, és akkor is csak "sima" agressziónak voltam kitéve, szexuális zaklatástól, erőszaktól sosem kellett tartanom.

Sokaktól hallom, hogy félnek egyedül az utcán sötétben, kétszer meggondolják, milyen ruhát vesznek fel, mert félő, hogy zaklatás áldozatává válnak akár egy rövidebb szoknya miatt, tömegközlekedésen dörgölőző creepeket kell kerülgetniük, utcán utánuk kiabálnak, online kéretlen dickpicek tömkelegét kapják ésatöbbi. Tényleg ennyire durva a helyzet, vagy azért kicsit fel van nagyítva a probléma a #metoo óta?



2022. márc. 5. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
12%
Nem. De néha előfordul. Más esetben meg nők zaklatnak pasikat.
2022. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
16%
Kettőn áll a vásár.Ha egy nő provokatívan öltözködik,amikor az utcára lép,akkor betalálja a lúzer sereg.Olyan is van hogy konzervatívan(normálisan) van felöltözve,akkor is beszólógatnak neki.Ugye, nem mindegy hogy mit. Van elég bunkó férfi,normálisan is elmondhatom a véleményed.Az erőszakos bűnözők az más tészta.
2022. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
98%

pl a talicskatologató, anyukakedvence, sittes melós 50-es szomszédom még a nővéremet is betalálta, akiről minden elmondható, csak az nem, hogy egy szexszimbólum.

Gyökkettőéknél mások az udvarlási szokások.

Arra is megvan a vevőkör, pl a faluvégi mari, aki lassan már a 30. gyerekét tolja ki.

2022. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
92%

Én full átlagosan nézek ki (ha jobb napom van, egész jó nő vagyok, ha rosszabb, akkor egy trampli), de pl. a zebrán többször akartak már "alám nyúlni", pedig sokszor tudatosan kell magam emlékeztetni arra, hogy ne ökölbe szorult fejjel mászkáljak, szóval alapjáraton "b.szódjatok meg mind" kisugárzásom van. Ez szerintem nem a külsőn múlik, hanem kb. a szerencsén, hogy milyen környéken élsz, ki jön veled épp szembe, stb.


Olyan is volt, hogy én ordítottam le egy csapat munkást, mert érettségi időszakban egy kosztümben lévő kislány elsétált egy kapu előtt, ahol épp építkezés folyt, aztán 5-6 fickó egyből kinn termett a járdán és ordibálva tudatták vele, hogy miket tennének vele. A 17-18 éves kiscsaj vörös, lehajtott fejjel ment előre, full megadóan, pedig gondolhatod, hogy semmi kihívó nem volt az öltözködésében. Én is pont ott haladtam el és nagyon elpukkant az agyam.


És akkor emellé még lenne olyan 1000 példám erre. Sajnos az ilyen férfiak pont azok a fajták, akik szaporodnak, mint a nyulak, de én szerencsére azért azt látom, hogy egyre inkább javul a helyzet, generációról generációra.

2022. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
9%

#2


A nők azon a véleményen vannak, hogy azért, mert provokatívan öltözködnek, még nem hibásak.


Minden más esetben elismerik az emberek, hogy ha az ember provokatívan/feltűnően viselkedik, felfigyelnek rá, de valamiért náluk ezt el kell nézni.


Mint az a nő, akit sérelem ér, ha kanos pasik szórakozóhelyére megy, de ő nem hibás, bezzeg a gonosz áldozathibáztatók. Pedig kb. ugyanannyi felelőssége van, mint annak a srácnak, aki drogosok közé megy. Ha ott belövik, ő (is) hibás lesz.

2022. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
96%

#2 nem, érdekes módon a hétköznapi, szolid öltözködésű nők jobban bevonzzák a zaklatókat, mint a kihívóan öltözködőek. Ez pszichológiai tény.


Egyébként sem vagyok híve az áldozathibáztatásnak, és egyetlen komolyabb pszichológus vagy bűnügyi szakértő sem. Ha véletlen nem zárod kulcsra a lakásod ajtaját, lehet, hogy buta vagy, de aki bemegy azon az ajtón, ugyanúgy bűnöző, mint az, aki feltöri a zárat és úgy megy be. Nem állatok vagyunk, vannak társadalmi szabályok, amiket be kell tartanunk ahhoz, hogy emberek maradjunk.

2022. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
3%

#4


Az érettségiző lány már NEM kislány. Sokunknak kifejezetten nagy segge, nagy melle van, és aktív szexuális életet élnek, némelyik idősebb pasikkal.


Ez persze nem jogosítja fel a munkásokat a zaklatásra, de azért ne ferdírsük már a tényeket.

2022. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
91%
Ja és hozzáteszem, mikor nekem a buszon megfogták a seggemet, akkor egy vastag garbó pulóver volt rajtam, és egy hosszú irodai szövetnadrág. Egy dögunalmas kinézetű, kis mellű, vékony, szemüveges lány vagyok. (6. voltam)
2022. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
#7: Jajj úristen, legalább ne lennél büszke arra, hogy ilyen ostoba vagy.
2022. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
94%
#9 a gyakoris incelek nem az eszükről híresek, ne várjunk tőlük túl sokat. Szerencsére rettegnek a nőktől, úgyhogy a virtuális téren kívül nincs velük sok gond.
2022. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!