Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rendszeresen zaklatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rendszeresen zaklatják a nőket a férfiak?

Figyelt kérdés

Engem csúf, nőietlen nőként alig pár atrocitas ért életemben, és akkor is csak "sima" agressziónak voltam kitéve, szexuális zaklatástól, erőszaktól sosem kellett tartanom.

Sokaktól hallom, hogy félnek egyedül az utcán sötétben, kétszer meggondolják, milyen ruhát vesznek fel, mert félő, hogy zaklatás áldozatává válnak akár egy rövidebb szoknya miatt, tömegközlekedésen dörgölőző creepeket kell kerülgetniük, utcán utánuk kiabálnak, online kéretlen dickpicek tömkelegét kapják ésatöbbi. Tényleg ennyire durva a helyzet, vagy azért kicsit fel van nagyítva a probléma a #metoo óta?



2022. márc. 5. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
17%
Fentieken kívül a nőket meg arra kéne nevelni, hogy nem bízunk meg vadidegenben, nem bizalmaskodunk rögtön, és ha kell, akkor igenis megvédjük magunkat, nemcsak a szánkkal.
2022. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
94%
21 éves lány vagyok - szinte napi szintűek a kisebb atrocitások. Komolyabbak attól függően, hogy milyen napszakban és hová megyek.
2022. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
83%
#51: én lefújom paprika spray-vel, és míg magához tér, rendőrt hívok. Egy cella mélyére valók az ilyenek, nem emberek közé.
2022. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
81%

53.


Ott nem hasznosak, csak a pénz megy el rájuk, feleslegesen, aztán beperelik a börtönt, mert nem volt jó a WI-FI.


Állateledelként viszont hasznosítható minden ember, egy menet után a darálóban.

2022. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
#54: Nem etetném velük az állatokat. Hasznosak azért. Börtönben dolgozni kell. Nem?
2022. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
ja, és természetesen az #53 válaszomban említett megoldás nem csak a nőket zaklatókra vonatkozik, hanem mindnekire, aki másokat zaklat. Bárkit.
2022. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

55.


Hacsak nem egy szovjet gulág, akkor sajnos ellehet lógni, és el is fogja, aki akarja.

2022. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
9%
53, ahhoz nem biztos, hogy lesz elég időd, de az ökleid mindig kéznél vannak.
2022. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

Én közepesen csinosnak tartom magam, szerintem eléggé környéktől függ. Engem még nem ért atrocitás. Utcán kéretlen beszólás építkezésen dolgozó munkásoktól, meg néha idősebb fazonok kéretlen megjegyzései voltak és vannak, de azt el is felejtem. Nem okoznak nagyobb megrázkódtatást.

De én általában kocsival járok mindenhova. Illetve diszkóba, szórakozóhelyre sose jártam.

2022. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
75%

Én azt tapasztalom, hogy nagyon változó, hogy kit mennyit zaklatnak, és én sem egészen tudom, min múlik, de ettől függetlenül, ha az ismerősi köröd elmúlt mondjuk 20 éves, minden. egyes. nőnek, akit ismersz, van legalább egy ilyen sztorija. Szerencsére a napi szintű zaklatások engem is elkerülnek, de a teljesség igénye nélkül pár példa:


- 10 éves voltam, amikor informatikaszakkörön egy chatoldalon létre kellett hoznunk egy privát szobát a többi résztvevővel. Én (gyermeki naivitással) gondoltam, megnézek egy másik, ártatlan témájú témakört is, amiben egy "16 éves lány" rögtön a szexre terelte a szót. Teljesen leblokkoltam, senki sem készített fel arra, hogy egy ilyen helyzetben mit kellene tennem. Végül az informatikatanárom köszönt el tőle.


- Kiskamaszkorban napi szintű, nyilvános szóbeli szexuális bántalmazás tanár részéről.


- Kamaszkoromban fent voltam egy hobbival kapcsolatos oldalon, ahol 30-as, 40-es, 50-es pasik már-már túlzottan, szinte fojtogatóan "barátságosak" voltak velem. Akkor lerendeztem annyival, hogy "ez fura", és nem kerestem a társaságukat, utólag állt össze a kép.


- Vasútállomásra menet egy pasi lelassít mögöttem biciklivel, és folyamatos megjegyzésekkel illeti bizonyos testrészeimet.


- Cserediákság, egyetem, egyébként kapcsolatban lévő "fiúhaver" folyton érdeklődött a lánybarátok szexuális életéről, maszturbációs szokásairól, és valamiért nagyon rá volt pörögve, hogy 21 évesen szűz voltam. Nem fogadta el, ha nem akartunk a kérdéseire válaszolni, mert szerintünk túl intim, vagy mert ez nem feltétlenül egy olyan dolog, amit egy párhetes ismeretség után megosztanék. Ha valamiért ketten voltunk, azonnal a szexre terelte a témát, gyakran járt fel a szintünkre, hívott fel magához, vagy akart bemenni a szobámba (!) ilyen-olyan okkal. Sikerült végül leépíteni.


- Utcán megyek haza bevásárlásból, emberünk pedig nem fogja fel, hogy ha a kilencedik sziára sem válaszolok, akkor valószínűleg hiába jön utánam mászik a pofámba, nem akarok ismerkedni. Végül sikerült lerázni azzal, hogy angolul válaszoltam neki, de ha ez nem jön össze, hazáig követ (időre kellett távmunkás megbeszélésre mennem, a kitérő nem volt opció).

2022. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!