Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak errol a megjegyzesrol?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van ket reszleg es en az A reszlegen voltam a srac meg a B reszlegen.A muszakvege elott veletlen talalkoztunk es egy ilyet odaszolt nekem, hogy "miujsag? alig talalkoztunk ma tiszta szomoru voltam, hogy nem lattalak".Tudja hogy van baratom ,sot joba is vannak, ugyhogy nemtudom mire veljem ezt a fajta megjegyzeset.
2022. márc. 5. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába tudja, hogy nem lehettek egymáséi, attól még vonzódik hozzád vagy legalábbis örül, ha veled lehet. Gondolom, neki nincs párja.
2022. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen nincs parja.
2022. márc. 5. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, lehet, hogy mindenkinek ezt mondja.
2022. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hogy alapból milyen a habitusa, lehet, másoknak is mond ilyet, vagy csak viccelődik. Egy megjegyzésbe még nem látnék bele túl sokat, akkor kezdenék el gondolkozni, ha lennének más jelek is, hogy bejövök neki.
2022. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
az a nő foglalt akin épp fekszenek
2022. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eleg gyakran eszreveszem hogy nez fura nekem.
2022. márc. 5. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem túlgondolod, legalábbis ennyi alapján. Gondolom jóban vagytok, bír téged.

Attól is függ hogy másokkal milyen.

2022. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 akkor nem láttál még gangbanget
2022. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves megjegyzés.

Valószínűleg tetszel neki, mint bizonyára sok más fiúnak is, nincs ebben semmi.

2022. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!