Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen lehet esélyem 18-23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen lehet esélyem 18-23 éves barátnőt találni?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, május végén leszek 28. Infós diplomám van, ezen a területen is dolgozok. A negatív előítéletekkel ellentétben nem vagyok se túlsúlyos, se szemüveges :D. Egyelőre vidéken lakok, fél év múlva szeretnék majd Pestre költözni albérletbe és ott ismerkedni.

Itt is ismerkednék, de egyelőre nem adottak a körülményeim és időm se nagyon van, mert hétvégén másodállásban is dolgozok.

Szeretek sportolni, leginkább futni, kondizni, biciklizni.

Annak ellenére, hogy van diplomám, egyáltalán nem zavar, hogy másnak van vagy sem.

Ilyen helyzetben, ekkora korkülönbséggel találhatok Pesten barátnőt?



2022. márc. 6. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Csak aztán nehogy egy 24 évesbe zúgj bele, mert akkor megeszi a fene az egészet.
2022. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen 5 év még belefér ennyi idősen, 10 év még lehet kicsit necces, de ha működik akkor működhet.
2022. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Persze, de ez a körkülönbség miért cél? Ha még nem volt barátnőd, akkor egy 18 éves is simán megesz reggelire, csak szólok.
2022. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

A pesti tanár néniknél, óvó néniknél garantáltan sztár leszel ezzel a végzettséggel.

28 évesen még egy esztergályos is össze tud szedni 18 éves csajokat.

2022. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Persze, simán van erre esélyed. 5-10 év felnőtt korban már nem annyira számít.


De: megkérdezhetem, miért ez a korosztály a cél? Pont egy életszakasszal tartanak "hátrébb", mint Te. 24-28 évessel pont lehetne már komolyan tervezni. Vagy most még nem ez a cél?

2022. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Inkább legyen 22/23 az a kor, jó? :D Egészségesebb lenne.
2022. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves is csak azért, mert az már legális, mi? Amúgy mennél lejjebb.

Nem egy életszakaszban vagytok hercegnőm, miért nem lenne jó, mondjuk egy 25 éves? Mert ő már tapasztaltabb? Lehetne vele olyan dolgokról beszélgetni, ami mindkettőtöket érint a mindennapokban?

Mi a szar bajotok van nektek

21N

2022. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5, azért, mert én 35, de inkább 40 előtt biztosan nem szeretnék még gyereket. Először anyagilag meg szeretnék erősödni, hogy ne albérletbe kelljen családot alapítani.


7, hercegnő? xd Honnan tudod, hogy engem mi érint és mi nem? "Bajotok" egyébként sem lehet, mert egyedül tettem fel a kérdést, nem többed magammal.

2022. márc. 6. 18:34
 9/9 A kérdező kommentje:

Amúgy egyrészt nem, nem mennék lejjebb, mert nem vagyok pedofil.

Másrészt valószínűleg jobban megértem azt a generációt, mint az átlag, mivel van egy 16 éves öcsém, akivel elég hihetetlen, de mivel az öcsém, rendszeresen beszélek. Így talán el lehet képzelni, hogy valószínűleg még jobban meg is érteném a 18-20 éves korosztályt, mint a sajátomat.

Egyébként mi ez az általánosítás, többesszámban hivatkozás rám és férfigyűlölet?

2022. márc. 6. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!