Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a férfi?

Figyelt kérdés

Egy férfi néha ignorál, de általába sokat kötekszik verbálisan és fizikálisan is( 7 fogás, vállamra teszi a kezét stb). Vannak szexuális jellegű viccei, vagy az én szavaim forgatja ki annak. Az ő szavaiból az tükröződik, h tisztába van vele, h bejön nekem. Gondolt rám márciuskor meg is puszilt, vagy ha ittunk egyből jött nekem tölteni, és volt hogy ivott az én poharamból, mintha ez normális lenne. Vitt paintballozni és élvezte, h tanít, ugyanakkor ha hívom buliba vagy kirándulni mindig aztmondja meggondolja, de végül nem jön.

Fb-on általába szivezi a történeteim pláne ha azokon én szereplek. 2x viszont úgy jött a helyünkre amikor én mentem el, véletlen lenne? Sokat kérdez, van hogy visszatér dolgokra másképp megfogalmazva a kérdést, nem figyel vagy érdeklik a részletek? Mi lehet neki a célja? Ő 23F én 22L


2022. márc. 8. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Te is tudod.
2022. márc. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, néha úgy érzem kapcsolat, néha úgy h szex, máskor azt h csak játszik, ezért kérdezem itt meg, hátha..
2022. márc. 8. 01:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Erősen megreszelne aranyom, ennyit akar. Csak ahhoz is balf-sz hogy téged befűzzön, pedig a milliomodik opció vagy neki.
2022. márc. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szexkapcsolatot akar.
2022. márc. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatot,egyértelmű az írásodból.
2022. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23 évesen a mai világban még nagyon nem férfi az illető. Így csak játszik veled gyerek.
2022. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!