Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi csak szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csak szexelni akar, én meg szerelmes lettem , létezik hogy eltaszítom azzal hogy "rámenős" vagyok? De ha csak szexelni akar nem mindegy?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem, bele mentem abba hogy talalkozzunk de nem lesz komoly kapcsolat....talalkoztunk aztan lerazott azzal hogy "tul ramenos" vagyok. Igaz, hogy irtam neki , sirtam neki hogy foglalkozzon velem, de nem ramenoskodtem nem hivtam higy szexeljunk meg semmi ilyesmi.

Nem hiszem el hogy ez a baja.

Ha csak szexelni akar eppen hogy orulne neki ha ramenos vagyok , minnel hamarabb lefektet oszt kesz.

Szerintetek is van valami e mogott?


2022. márc. 7. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Ez nqgyon de nagyon lehozó és taszíto amikor vkit érzelmileg akarnak kvázi megerőszakolni
2022. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem talál benned semmi vonzót, meghódítani valót és becsülendőt.

"Oszt kész!"

2022. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2

Nem akartam hogy meghoditson, nem kapcsolatrol van szo leirtam.

2022. márc. 7. 18:53
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

3. Egy flörthöz, egy kalandhoz is több csáb kell, mint ami benned van!

2.

2022. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben
2022. márc. 7. 19:02
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem hagyod hogy ő legyen a férfi
2022. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6. Nem eroszakoskodtam, csak irtam neki parszor hogy rosszul esik hogy nem foglalkozik velem miutan talalkoztunk , nem hivtam talalkozni, nem mondtam neki semmi olyat amivel annyira ramenos lettem volna
2022. márc. 7. 19:09
 8/15 A kérdező kommentje:
De igazad van, lehet ez volt a baj
2022. márc. 7. 19:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy nőnek vonzania kell mint a mágnes. Hogy a férfi akarjon írni elhívni jönne teged elhozni stb.

Ne te akard őt.

2022. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez igy van. Tudom

De itt csak arrol volt szo hogy elvagyunk egy ideig es kesz.... nem udvarlasrol volt szo. Csupan szexelni akart

2022. márc. 7. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!