Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a nők felsőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a nők felsőbbrendűek? Hogyan lehet ekkora hatalmuk a társadalmunkban?

Figyelt kérdés
Egy nőnek nem kell tenni semmit, hogy párkapcsolata legyen, egyszerűen a szájába repül a sült galamb. Nem kell futnia egy férfi után sem, nem éri elutasítás, nem alázzák meg. Mindenki előzékeny a nőkkel és mindig egy nőnek lesz igaza egy férfival szemben.Hogyan lejthet ennyire a nőknek az egész élet?!
2022. márc. 8. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem éri elutasítás vagy alázás?

A nő a gyengébbik nem. Mi hordjuk ki az utódokat, minket óvnak a férfiak. Ez evolúciós kérdés. Ti vagytok az erősebb nem, akik vadásztak, halásztak, hogy otthon a nő és a gyerek tudjon mit enni.

Manapság pedig pont azért ér annyi gonoszság, mert nő vagyok. Ha egy leginkább férfiaknál gyakori munkára jelentkezem (hegesztő, mérnök, katona) akkor általában megkérdezik, hogy "Minek? Te nő vagy". Annyi sztereotípia és elutasítás ér... Ráadásul egy vezető pozíciót sem tudsz igazán kiélvezni, mert akkor jönnek a kérdések:

Kinek tetted szét a lábad?

Mit kellett tegyél egy vezető pozícióért?

Ráadásul nem tudsz 20 percet úgy beszélgetni egy férfival, hogy ne nézzen rá zárt pólón keresztül a melleidre. Nagyon jó nőnek lenni.

2022. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Náluk van az össze p..ci. Bocs.
2022. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
20:20 bárcsak nemet cserélhetnék veled!
2022. márc. 8. 20:23
 4/22 anonim válasza:
94%
Ne irigykedj, mindkét nemnek megvan a maga pozitív és a negatív oldala egyaránt. Az tény, hogy a csajok könnyebben ismerkednek és kapnak meg másokat, mint a férfiak, de nehogy azt hidd hogy ennyitől máris sokkal jobb a nők élete.
2022. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát csávó sajnállak ha így látod :D


Én tisztelem a női nemet, de nem hiszem hogy akkora előnyben lennének, ismerkedés stb. tekintetében. Legalábbis irl én nem ezt tapasztaltam. Ráadásul csomó szakmában ha megszakadnak sem tudnak érvényesülni, mert egyszerűen nem tudják felvenni a versenyt a férfi társaikkal.


Az, hogy a szingli férfiak hogy viselkednek velük meg szerintem nem kéne hogy releváns legyen, mert azok a lányok akiknek bejöttem mind pontosan ugyanúgy viselkedtek velem mint ezek a srácok a neki tetsző lányokkal. Flörtöltek, zavarban voltak stb.

Én értem hogy mit mondasz, de szerintem picit becsüld meg jobban magad, mert férfiként nem kell egy nőnek sem alárendelni magad, egy párkapcsolatban is maximum mellé rendeled magad :D saját példámból tudok csak meríteni, de a seregben pár nő pont így próbál feljebb jutni hogy kihasználják hogy na, most bekerülte sok férfi közé és akkor biztos majd mindenki köre ugrálja őket. Néha bejön néha nem. Én zeroba néztem mindig az olyan lányokat akik ezzel próbáltak meg feljebb jutni, meg előnyt szerezni és hidd el ezzel nem vagyok egyedül:)

2022. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen megerőszakolt a mostoha apám


én spec örülnék ha nem történt volna meg :(

szóval cseréljünk és élt meg helyettem !

2022. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem ér minket annyi elutasítás, de helyette a kapcsolaton belül aláznak meg. Sokkal jobb, mi?
2022. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál az nem azért van mert a nők felsőbbrendűek, hanem azért mert a férfiak nyomorultak! Írom ezt férfiként!
2022. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen, en is gyerekkorom óta tudom hogy ez így van, képtelen is lennék férfiként élni egy percig is.

Boldog nőnapot!!

2022. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Ahhoz, hogy párkapcsolatom legyen a következőket kell(ett) megtennem:

-rendbehozni magam egy mérgező kapcsolat után 1,5 év

-nyitottabbá, elérhetőbbé válni a férfiak számára ismerkedés céljából fél év

-megtanulni újra nőként viselkedni, öltözködni 2 hónap

(Nyilván a kezdeményezés a férfié. Férfiak után nem futuk, csak az után akit én szülök.)

Tiszteleten és szerelmen alapuló kapcsolatot kialakítani mindkét nemnek ugyanolyan nehéz.

Amit könnyebb nőként kapni az a szex. Cserébe a férfiakkal ellentében nincs is minden aktus után orgazmusunk.

Ugyanúgy ér minket is elutasítás és kapcsolatban is aláztak már meg. A legtöbb férfi már nem is előzékeny, nekem kétszer annyit kell beletennem a munkába az előre lépéshez mint egy férfinak. (mérnök)

Szóval nőnek lenni jó, de nem könnyű. Jó nőnek meg pláne.

2022. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!