Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha én semmilyen...

Az normális ha én semmilyen szinten nem szeretném szolgálni a társadalmunk, akik engem se szolgáltak?

Figyelt kérdés

Értelmi és testi fogyatékosságban szenvedek

Kérdésem lenne a következő

- Meggyógyítottak valaha szerinted És egy ilyen lenéző társadalmat, akik bántottak és bántanak mai napig van értelme "rab" szolgálni



2022. jan. 5. 05:56
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
A kérdőjel lemaradt a végéről.... Stb
2022. jan. 5. 05:56
 2/49 A kérdező kommentje:
Ha dolgoznék se azért, hogy ezt a mocskos társadalmat szolgáljam gondolom
2022. jan. 5. 05:59
 3/49 A kérdező kommentje:
Mások lehetnek sikeresek tehetségesek Van szerelmük, örömük jó nekik is van bántuk, de kevesebb Mások lehetnek tanárok pszicholusok Na az értelmi fogyatékosnak pont nem jár ki a jóból se, ugye Én meg mi lehetek értelmi fogyatékoskent? Szinte alja munkás, vágod?
2022. jan. 5. 06:11
 4/49 A kérdező kommentje:
A Földi élet ugye, hogy fos?
2022. jan. 5. 06:12
 5/49 A kérdező kommentje:

Sok ember lenéz ha nincs semmid, mert neki luxus van, te meg nyomorogsz

És tudod, hogy miért nem lehet szerelmem se? Mert a fiúk csufolnak Lányok szerint aranyos vagyok, de nem vagyok meleg gondolom Azt aki máshogy néz ki mint a többségi norma rögtön elitélik

2022. jan. 5. 06:15
 6/49 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem a társadalom tette veled, hanem csak bizonyos emberek.

Feltételezem hogy nem minden ember bántott és viszonyult hozzád rosszindulattal.

Nem tudom mit jelent az (konkrétan ebben az esetben) hogy értelmileg sérült vagy, nagyon jól írsz.

2022. jan. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Te döntöd el, hogy a szívedben gyűlölettel éled le az éoetedet vagy sem.

Mert itt nem arról van szó, hogy neked kellene vagy sem szolgálnod bárkit is, hanem arról, hogy úgy éled le az életedet, hogy keserű leszel.

2022. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én azt látom, te úgy döntöttél, tökéletes vagy,mindenki más meg xar. Jogod van hozzá. Nem kell szolgálnod senkit. De ugye el se vársz semmit attól a xar xemet társadalomtól? Tehát se anyagi támogatás, se egészségügyi ellátás, semmi.
2022. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire megkeseredett leszel, nem biztos hogy túl sok barátod lesz. :(

Ne foglalkozz azokkal, akik lenéznek, mert nem minden ember viselkedik így.

2022. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Hát utolsó! Érdekes velem meg a normálisabb réteg se barátkozott sehol Lányok fiúk egyaránt kerültek

Igazi barátaim nem is voltak ha normálisan álltam hozzá, akkor se

És ebben valszeg nem csak én voltam a hibás Egy kérdés! Van értelme egész életemben szenvedni, mert magányos vagyok?

2022. jan. 5. 08:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!