Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen túl lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen túl lépni?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon rossz házasságom, egy éve léptem ki belőle. Teljesen egyedül voltam, hiába éltünk együtt. Segítség 0, kedvesség, dicséret, intimitás nulla. Most 4 hónapja van egy új párom. Ő az ellentéte a volt férjemnek. Kedves, figyelmes, előzékeny, teljesen természetes neki, hogy segít. Nem az az első, hogy le szedje rólam a bugyit, hanem már annak is örül, ha megöl élhet. Én már időtlen idő óta nem találkoztam ilyen férfival. És nem tudom hova tenni ezeket a dolgokat. Mivel tudok magamon javítani,hogy el tudjam fogadni ezeket a dolgokat?
2022. márc. 9. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Oh sztem csald meg, hagyd el és keress olyat aki leszar, hiszen az az ismerős, azt érdemled. A mostanival épp ez a bajod h tudod h nem érdemled meg
2022. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus példája a problémagenerálásnak!
2022. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Tipikus példája, hogy a nőknek semmi sem jó.
2022. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Van baj a fejedben.
2022. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

En ertem mirol beszelsz, a kommentelok gondolom empatia nélküli férfiak. Csak a szokasos.


Egyebkent egyszeruen engedd, hogy jo legyen hozzad es ne probalj meg agyalni ezen.

2022. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Hasonlo helyzetben vagyok


Egy hideg rideg pasi mellől pottyantam egy érzéki ölelgetős szeretős srác "ölébe"


Most ott tartunk hogy viszint mivek tettekben nem látok semmit tőle, csak az ölelés puszik duma van, igy nekem már kezdett gyanusnak tűnni hogy átver. Es nem szeret. Es ez miatt fél attol hogy szakítok.


Erre inkább telefonin megkérdezte hogy eljegyzési gyűrűvel bizonyíthat e hogy DE, szeret, nem ver át. (Nem kérte meg a kezem csak jelképkét szeretné)



Szóval kérdező, javaslom a tetteket nezd inkább.

Ha segít na az mar jó jel hogy kezdheted beleélni magad abba hogy végre valoban szeret vki.

Próbáld megélni az érzelmeidet, amig lehet.


Ha más nem, legalabb azért, hogy majd elmondhatod visszatekintve, hogy szép szerelem volt.

2022. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez is egy jó példa, hogy hogyan lehet egy nőt lelkileg úgy taccsra vágni, hogy később már a jót sem tudja kétségek nélkül elfogadni. Üzenet az 1-es személyi számúaknak.
2022. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
*jelképként
2022. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 valami ilyesmit érzek. Állandóan azt keresem, mi a hátsó szándéka, vajon miért jó velem. A volt férjem elvárta, hogy ha ad egy szál virágot (ami nagyon ritkán fordult elő, leginkább sosem), azonnal dobjam magam vízszintesbe, vagy térdeljek elé. A mostani párom azért boldog volt, hogy átöleltem, megcsókoltam.
2022. márc. 9. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Állandóan azt keresem, mi a hátsó szándéka, vajon miért jó velem. "


Ez nem feltétlenül baj.

Keresd es ha megtalálod, nyugodtabb leszel, és valoban szeretve fogod magad érezni.

2022. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!