Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ki lehet szúrni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ki lehet szúrni, ha egy pasinak megtetszik egy nő?

Figyelt kérdés
Tehát valahogy mindig elárulja magát az ember vagy van aki totál el tudja titkolni?
2022. márc. 9. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán igen.

Mindig őt nézi

2022. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ha mást nem akarok valóban abból rá lehet jönni, hogy sokszor kalandozik a tekintete az adott nőre.
2022. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Ezt nem kell "kiszúrni"


Vannak helyzetek ahol teljesen egyértelmu az ha máshol másképp kettesben lennétek 1000 biztos lenne köztetek vmi. Ezt mindenféle kiszurás nélkul, meg jelek nélkul lehet borítékolni.



Pelda:

Olyan helyen dolgoztam ahol szinte csak nők voltak (idősek asszonyosak)es egy két férfi csak.

Én szép vékony fiatal csaj, alapbol passzoltam a szintén fiatal pasival.


De munkahelyen mindog csak ugy érintkeztunk hogy csapatban" azaz szünetekben mindenki jelen van meg stb



Ez miatt mégcsak nem is közelítettunk egymáshoz, ő másokkal beszélgetett meg én is.mindketten játszottuk a totál közömböset. Egymás felé is.


Eltelt egy kis idő munkahelyeket váltottunk stb

Es egyszer véletlen találkoztunk egy szórakozóhelyen. Na egyszerre tört ki belőlünk minden addigi elfolytás.

Azonnal egyutt voltunk, 10 menetes szex lett egy éjszaka alatt (pirkadatig sacc 10 20 perces szünetekkel csak szexeltünk egyfolytában)es aztán együtt is jártunk.


Nem kellett az egészhez semmi ahhoz hogy mindketten egyszerre tudjuk azt, hogy mi van köztünk.

2022. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Másik sztori


Felmentem egy pasihoz(iroda) egy szakmai ajanlata miatt.

Már az ajtóban ahogy megérkeztem annyi is elég volt ahhoz hogy mindketten azonnal levágjuk, ez nem csak szakmai beszelgetés lesz köztünk. De persze bemutatkozás kézfogás tárgyalás minden volt eleinte.


3.voltam

2022. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Xd ki hiszi el
2022. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Xd valakinek hihetetlen?


A mostani barátom is hasonlo. Miután beszélt az exemmel hogy szabad e a pálya, csak odaült hozzám beszélgetni. És ő is tudta amit én is.


Fura hogy másoknak ez komoly matematikai egyenlet lehet hogy uristen rámnézett, tetszem neki? mit gondol?🤣

2022. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha egy a hullám, a hatás azonnali.
2022. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nálam egyszer volt olyan, hogy a srác azt mondta utólag, hogy “biztosan nem lett volna nálad esélyem”. Ezen nagyon meglepődtem, mert nagyon is lett volna.


Alapvetően pedig sok embernek tetszem (valahogy a leszbikusoknak is le szokott esni, hogy vonzódóm hozzájuk😅), ők ki is fejezik ezt. Hozzá vagyok szokva, így meg szokott lepni a fentebb említett dolog. Illetve hogy miért nem mer. Nem harapok én. A szégyenlős fiúkat pedig nagyon szeretem is.

2022. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokan simán el tudják titkolni, ha nem akarják, hogy tudd. Engem sokszor ért már olyan meglepetés, hogy utólag tudtam meg, hogy valakinek tetszettem, de valamiért a közelembe sem jött.
2022. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Érdekes ám, ez az egy hullámos dolog, éltem már meg én is ilyesmit.


Volt viszont olyan is, hogy láttam a csávón, hogy bejövök neki, ez egyfajta jóleső érzéssel töltött el, de nekem ő nem volt annyira vonzó... Tehát az lett az érzésem, hogy ő vonzóbbnak tart engem, mint én őt. És ezt valami rejtélyes módon a tekintetünkkel lebeszéltük, mert aztán abba is maradt részéről a "jelek küldése" 😁

2022. márc. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!