Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges két férfit párhuzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges két férfit párhuzamosan szeretni?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat, képtelen lennék megcsalni valaha is, de mégis bejött egy hamramadik a képbe nálam. Annyira megkedveltem az elmúlt években, hogy óriási teher nyomja a lelkem.


Azt érzem mind a két embert szeretem. Hogyan lehetséges ez?


2022. márc. 9. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelhetünk, szerethetünk egyszerre több embert is, de egyiket sem ugyanúgy.
2022. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te csak egy embert szeretsz?

Gyerekként is egyszerre csak vagy aoádat, vagy anyádat, vagy tesódat, vagy ovónénit, vagy 1 ovis társadat, stb szeretted? Nem volt olyan veled sose, hogy aktívan vagy tudat alatt a közömböstől pozitívan eltérő érzelmek voltak benned több mint egy másik élőlény felé???


Miért ne lehetne többe is szerelmesnek lenni?


Pár évszázad és az egész bolygó poliamor lesz.

2022. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerelemről beszélek.
2022. márc. 9. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
27 évvel ezelőtt olvastam Susan Sarandon vallomását, miszerint ő volt ilyen helyzetben, de a saját bevallása szerint azt érezte, hogy szinte kettészakad (úgy fogalmazta meg, hogy "az embernek csak egy szíve van").
2022. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem teljesen. Bár, akit egyszer szerettem szerelemmel, azt talán mindig fogom szeretni, de az idő előrehaladtával átalakul, ez normális.


Amikor már túl van a kapcsolat az átalakuláson, bejöhet valaki más. Persze, szereted ilyenkor a párodat, de hogy lehet hogy most mást is? Hát mert újdonság, azt tudja nyújtani, amit a szeretett pároddal a kapcsolat elején kaptál.


A kérdésedre úgy lehetne igazán igazságosan válaszolni, ha a két pasit egyidejűleg ismered meg, hogy vajon akkor is mindkettő iránt szerelemre lobbansz.


Én azt hiszem nem lennék rá képes, az persze más mikor egy hosszú kapcsolatban jön egy ilyen fellángolás. Ez is normális, mindenki úgy él a lehetőséggel ahogy akar 😉

2022. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én voltam így huszonéves korom elején kb. fél évig. Hát, őszintén szólva, nagyon nem volt "mókás", ahogy az egyik válaszoló is írta, úgy éreztem, hogy ketté szakadok. Plusz végig instant bűntudat...Nagyon nem faxa. Szóval igen, van ilyen, de nem kívánom senkinek.
2022. márc. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó , épp ezt érzem én is.
2022. márc. 10. 09:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyesmi, rémesen xar érzés, igen. DE nem ugyanaz a 2 érzés, máshogy szeret(t)em a kettőt..
2022. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is máshogyan szerettem min a kettőt, nyilván. Pont az volt a probléma, hogy az egyikük meg tudta adni számomra, amit a másik nem és fordítva. Szívem szerint "összegyúrtam" volna őket és meglett volna a tökéletes férfi.
2022. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 Áh, tökéletesen leírtad. Dettó, ami hiányzik, az van meg a másikban, és ez vice versa..
2022. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!