Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódik le egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le egy férfi fejében, aki "boldog párkapcsolatban" él, mégis más nőkkel beszélget?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismertem meg, már párszor randiztunk is, amikor kiderült, hogy élettársa van. Eleinte azt mondta, hogy nincsenek jól meg, ezért ismerkedik, később bevallotta, hogy boldog a párja mellett, nem akarja elhagyni. Ennek ellenére majdnem minden nap beszélünk, pár napig kedves velem, érdeklődik irántam, aztán elutasító, majd újra kedves. Párszor megbeszéltük, hogy így nincs értelme,felejtsük el egymást, mégis újra meg újra keres. Mondanám, hogy a szexre hajt, de ennyit beszélgetne velem hónapok óta csak a szex miatt?
2022. márc. 10. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Simán, még éveket is dumál szex reményében. Meg ugye addig talonba vagy.
2022. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Jó trófea leszel mert nehéz megszerezni.
2022. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A biztos pont már megvan otthon, így bármeddig ráér másokat fűzni, ergo teljesen mindegy neki, hogy mikor fogod beadni a derekad, mert addig is van, aki otthon kényeztesse.


Egyébként téged valószínűleg cseppet sem zavar, hogy kapcsolatban van, hiszen akkor nem randizgatnál vele.

2022. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Pont azert képes honapokig is csak cseteoni mert van aki leápolja


A szingli pasik térnek csak hamarabb rá a személyes kapcsolatra, a nem szinglik képesek évekig ia talonokat tartani

2022. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

*csetelni


Mivel boldog= kizárolag szexre megy de az se fontos mert van otthon lyuk üríteni

2022. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne pazarold rá az idődet.
2022. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem már csak az érdekel, hogy te mi a bánatnak beszélgetsz még vele? :D
2022. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A pár randi után derült ki, hogy van párja, azóta nem találkoztam vele. Utána egyből megmondtam neki, hogy nem akarok többet beszélni vele, amit el is fogadott, 3 napra. Aztán újra írt.
2022. márc. 10. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele többet beszélni, akkor nem is kell. Tiltsd le vagy egyszerűen csak hagyd válasz nélkül, amit ír.
2022. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!