Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynád, hogy egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynád, hogy egy idegen bizalmatlanságot ébresszen benned a párod iránt? Ha valaki megpróbálná besározni előtted, utánajárnál mielőtt ítélkezel?

Figyelt kérdés
Legyen a példa a megcsalás. Egy ismerős elülteti a bogarat a füledben, hogy a párod félrelép. Mit tennél?
2022. márc. 11. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon nem mindegyek a körülmények.

Gyanakszom én is már egy ideje, vagy eszembe sem jutna, hogy megcsal?

Van bizonyítéka?

Tud mondani konkrét neveket, hogy kivel/kikkel vagy csak üres beszéd?

2022. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Mivel mi vagyunk egymás legjobb barátai, így ez nem tudna megtörténni. Másrészt minden piszkos fantáziájáról tudunk a másiknak, szóval ha bárkit megkívánna bármilyen kis mértékben is, mi lennénk az elsők akik tudnánk róla, de ettől függetlenül is halott egy kapcsolat, ha nem bíznak egymásban a felek.
2022. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Mit tennék? Bizonyítékot szeretnék tőle. Ha ő nem tud, valószínűleg egy ideig érlelném magamban az infót, hátha én is észreveszek valamit, nyitott szemmel járnék. Ha valami nem kerek, akkor felbérelnék egy magánnyomozót, engem nem érdekelnek olyan dolgok, hogy ez morális szempontból mennyire van rendben. Ha valaki velem tenné ezt, azt is megérteném, számomra tök érthető, hogy az ember nem akarja vesztegetni az idejét valaki mellett, akiért nem biztos, hogy megéri.
2022. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy kirívó nőről aki keresi a férfiak társaságát mindig könnyebb elhinni.
2022. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi kapcsolatomban 99,999% biztonsággal tudom, hogy nem csalna meg a párom. Ha valaki ilyennel próbálná besározni, nem hinnék neki. De megmondanám a páromnak, hogy valaki ilyesmit mondott nekem, tudja-e esetleg, hogy mi lehet az oka, miért próbál valaki szétszedni minket.

Egy rossz kapcsolatban más lenne a hozzáállásom, ott óvatosabb lennék, megpróbálnám kideríteni, hogy van-e alapja. De nem lennék amúgy ilyen megbízhatatlan kapcsolatban inkább, akkor nem kell nyomozgtani.

2022. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!