Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemli, hogy elvegye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli, hogy elvegye a szüzességem a férfi barátom? 24L

Figyelt kérdés

19 éves koromban ismertem meg. Mindent tud rólam, de tényleg. Mindig diszkréten, tisztelettudóan viselkedett velem. Sokszor buli után nála aludtam egy ágyban mert egyszobás lakása van.

Kicsit már kellemetlenül érzem magam, ő ad, én meg nem tudok adni semmit, vagy amit tudnék arra nincs szüksége. Egyedül a barátságom van neki, de valahogy azért ezzel sem megy sokra, tekintve, hogy koncertjegye is neki van, ő tud szerezni ezt meg azt, én tényleg max lelkitársa lehetek ha baj van, de úgy vettem észre nem az a fajta, ilyen téren magánakvaló.

Jó lenne a szex köztünk biztosan, de nem tudom meglépjem-e. Ugyanakkor így meg frusztrálva érzem magam.


2022. márc. 11. 08:52
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Vagy bármi ötlet amivel viszonozni tudnám, amit tesz értem?
2022. márc. 11. 08:53
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

A férfi barátod 5 éve vesz neked koncertjegyeket?

És te 24 évesen szűz vagy?

Ezmi most komolyan

Hol lehet ilyen palit találni?

2022. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem szereted úgy, akkor elég csúnya dolog lefeküdni vele.


Miért nem tudod viszonozni a barátságot? Nagyon szegény vagy, nem tudsz venni néha neki vacsorát? Vagy nála otthon segíteni valamit? Függönyt varrni vagy valami? Keríteni egy jó ezermestert, vagy amire szüksége van?

Vagy infóval segíteni neki?

2022. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Mi olyan meglepő abban, hogy 24 évesen szűz vagyok? Csak az lenne normális amifelé a társadalom nagyobb része mozog? Te jó hülye lehetsz.

Nem vesz, hanem szerez és baráokkal közösen megyünk. De volt már, hogy kifizetett nekem mozijegyet stb.

2022. márc. 11. 08:59
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

Öööö... nem ezt hívják prostitúciónak? Amikor az az ellenszolgáltatásod, hogy szexelsz a másikkal?

Ha tényleg barátok vagytok, akkor segítsd azzal, amivel tudsz, legyél mellette lelkileg, legyél a társasága, ha te is szeretnéd, ha nem tudod anyagilag viszonozni amit ő ad, akkor ne fogadj el annyi mindent tőle max, de ne a testeddel fizess egy barátodnak. Jóisten...

2022. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Uuuuha, ez nem a megerdemli kategoria

Ez nem erdem kerdese, ha eddig nem probalkozott be plane hogy egyutt aludtatok akkor maradjatok csak baratok. Ha lenne koztetek mar valami pr het honap alatt kibobzakozott volna a dolog nem h 5ev. Ekkora simp a vilagon nincs vagy meleg vagy aszex vagy valami.

2022. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
S I M P
2022. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Az mi?
2022. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
8%
Ha bejon neked a srac, akkor fekudj le vele. Ha nem, akkor csak egy laza pipa.
2022. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
24 évesen szűz, de pár jegyért odadobja magát, most akkor mi van?
2022. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!