Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoznátok olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok olyan férfivel aki nem meri bevallani, hogy akar tőled valamit, csak a tetbeszéde árulja el?

Figyelt kérdés
36 éves
2022. márc. 12. 09:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Én ebben a szituban vagyok és igen, foglalkoztat a dolog, ha akarom, ha nem (mert nekem is tetszik ő), de mivel félénk, nem merek neki mondani semmit, nem merek jobban közeledni, mert abba belehalnék, ha még ez sem lenne köztünk, hogy nézzük egymást, mellém ül, együtt megyünk szünetre.
2022. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%

1: "nem merek jobban közeledni, mert abba belehalnék"


Ja, most olvastam a hírekben, hogy egy amerikai nő belehalt a közeledésbe, mert tetszett neki egy pasi.. Ja várj! 😅 Ugyan már... 😉

2022. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Nekem az olyan alapbol nem ferfi akiben annyi sincs hogy kezdeményezzen.
2022. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De igen, nagyon fájna, ha megijedne és emiatt elkerülni.
2022. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán, nem esetem ez a nyögvenyelős, szégyellős típus.
2022. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Hiaba pontozzatok le a 3ast , igaza van…. sose kene ilyen ,,ferfi’’
2022. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%

______ KÉRDEZŐ !

✅ Ez a normális, viselkedés (ilyen egy NORMÁLIS PASI).

💝 Hogy a testbeszéd "BESZÉL" ami őszinte , és nem a száj - ami hazudni képes !

🖤 KÉRLEK ! Kíméld meg a srácot magadtól! És keress mást ! NEM ÉRDEMLED MEG a SRÁCOT !

2022. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem jönnek be a szégyellős emberek. A szememben nem igazi férfiak és nők és egyszerűen csak felbosszant a jelenlétük. Még barátként is fel találom rúgni az ilyet.
2022. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél őszinte... Elég tág fogalom amit írtál... Attól függ mit is akarsz te a másiktól, komoly kapcsolatot vagy csak a teste kell?! Nem mindegy mire utazol!!!!

De mindennek az alapja a, kommunikáció. Szerintem senki nem lát bele a másik vesejebe, hogy mit is akar a másik. Beszélj!!!

Hidd el így már előrébb leszel. 2 opció van... Vagy ősze jön vagy nem... De így... Nem fogsz egyről a kettőre jutni. Mennyi a csaj?

2022. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

attól függ...

Lehet ő azért nem megy oda hozzád, mert nem biztos benne, hogy tetszik neked..

Pl sokszor elutasított és aztán már nem szólít le csak úgy...

2022. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!