Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Most akkor többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Most akkor többet akar, mint csupán szex? Foglalkoznátok ennyit egy lánnyal, ha csak azt akarnátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác (24),kicsit több,mint 1 hónapja ismerjük egymást. Egy szórakozóhelyen jött oda két haverjával hozzám és a barátnőmhöz. A lényeg az,hogy már vagy 4x voltam fent nála,"teázni" meg "filmezni". Végül csók volt,ölelkezés,egymás simogatása,mélyen a szemembe nézett. Ez volt 3 este. A negyedik alkalomkor pedig petting. Közben megtudtam,hogy a legutóbbi barátnőjét is úgy hívták,ahogy engem és pont ugyan úgy becéz,ahogy őt. Az elején mind a ketten közöltük egymással,hogy egyenlőre semmi komolyat sem szeretnénk senkitől.


Viszont elhívott vacsorázni,holnap estére,utána meg azt mondta,hogy elmehetnénk hozzá. Szexre számít ugye?

Köszönöm a normális válaszokat!


2013. febr. 14. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,mit akarhat,nem ismerem ezt a srácot.Ha neked szimpatikus meg tetszik nyugodtan menj el vele vacsizni.Most mit veszíthetsz? Semmit.
2013. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudhatja...
2013. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a vacsival meg bebiztosítja. Tudod, mindennek ára van. De ha te sem szeretnél semmi komolyat, és elég neked ennyi, akkor semmi ne tartson vissza.
2013. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előzőeknek igazuk vannak, mégis honnan tudjuk hogy mi jár a leendő pasid fejében, nem vagyunk gondolatolvasók.Veszíteni meg nem veszíthetsz ha elmész vele vacsizni.
2013. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 3.-assal azért tudnék vitatkozni, de inkább nem teszem...
2013. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szexre, és jól is teszi. Nos ha már petting volt, miért ne lehetne szex? Nem értem. Nem dedós már a srác sem. Gondolom Te se.


F25

2013. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom te hány éves vagy, de igen nyilván arra számít. Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor viszont inkább mond le a vacsorát is.


23f

2013. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb válaszok jönnek. A vacsit nm kell lemond, abból még nem lesz szex. Ha nem akarsz lefeküdni vele akkor megmondod neki, és azt is hogyha arra hajt csak h megb@szhasson akkor nem folytassátok a kapcsolatot. De nem tudhassuk h milyen pasiról van szó úgyhogy nem kéne általánosítani és ítélkezni így látatlanban. U.i: Menj el a vacsorára, aztán meglátod mi lesz.
2013. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Itt a körülmények ismeretében egyértelmű a szándék, ezt felismerve viszont marhára nem fair "csak" vacsorázni elmenni. Most te vagy fiatal vagy, vagy éretlen, de jobban tennéd ha a suksüköléseddel foglalkoznál..
2013. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!