Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben volt kémia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben volt kémia, vagy sem?

Figyelt kérdés

Évekig vonzódtam egy férfihoz, ha megláttam automatikusan mosolyogtam rá (de ez olyan mélyről jövő mosoly volt, amikor nem tudod visszafogni). Remegett a gyomrom, pillangók voltak a hasamban, zavarban voltam előtte. Ő szintén mindig ugyanezzel a mosollyal nézett rsm, bárhol kiszúrt, mindenhol észrevett, néha bókolt is. A nézése is más volt, senkivel nem éreztem ilyet. Viszont sokat beszélgetni nem tudtunk. Egyikünk sem nagy dumás fajta, nem sok témánk volt. Persze hülyéskedtümk, flörtölgettünk, de hosszú, mély beszélgetéseink nem voltak. Talán emiatt sem volt köztünk semmi.

Ebben az esetben szerintetek lehet kémiáról beszélni?

Azóta sem fogott meg senki ennyire.


2022. márc. 12. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát így én is jártam, hogy látszott hogy teljessen megváltozunk, mikor egymás közelébe kerültünk! Flörtölés ment,de abból sem lett semmi...

De szerintem ezt mondják kémiának...

2022. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék, ő is érezte-e...
2022. márc. 12. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. én is voltam így.

És nemrég jöttem rá, hogy ő sem közömbös. (pedig azt hittem erre sose fogok választ kapni már)

2022. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3: Miből jöttél rá?

Amúgy köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek.:)

2022. márc. 12. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:

"Azért kíváncsi lennék, ő is érezte-e..."

Ezt kérdező, a Te esetedre értetted?

2#

2022. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: Igen
2022. márc. 12. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a leírásodból szerintem Te sem voltál közömbös neki! Csak egyikötök sem mert lépni, úgy tünik!...
2022. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!