Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szép lányok akiknek bejönnek a magas, vékony testalkatú, vékony lábú fiúk?

Figyelt kérdés
Vékony testalkat alatt 190-195 cm magassághoz 80-85 kg közötti testsúlyt értek
2022. márc. 12. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem igen :)
2022. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Sokaknak, nekem viszont pont hogy a velem egymagasak jönnek be.
2022. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

💰 Vastag pénztárcával ?

💍 NANÁ!

2022. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy paramétert kihagytál!

A Gyakorin rinyálót!

2022. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Igen, vannak olyan lányok, akiknek ez bejön.


#4: Igen, mert ha valaki kiír egy kérdést, akkor az automatikusan rinyáló... Kezeltesd már magad, légyszi.

2022. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én olyan alkatú srác vagyok, mint te (197/90) és szoktam tetszeni szép lányoknak is. Egyébként én azt vettem észre az alacsony lányoknak, a kislányos arcú lányoknak és a duci lányoknak szoktam tetszeni főleg :D Mármint nem akikre mindhárom igaz, hanem akár csak az egyik-egyik. Az első két kategóriával amúgy semmi bajom :D
2022. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5!


A kérdező és te sem jutottál még el oda, hogy egy fiúnak vagy férfinak nem kell messzről "bejönnie".

Ha csak annyit tud valaki felmutatni, hogy cingár, akkor ne várja a sült galambot.

Sokkal fontosabb, hogy le tudjon írni helyesírási hiba nélkül egy mondatot. (A kérdezőnek ez nem sikerült.) Valamint az, hogy tudjon hozzászólni minél több témához.

Persze lehet sokkal alacsonyabbra is tenni a lécet, de valamivel mindig meg kell győznia lányt, hogy te vagy a főnyeremény.

2022. márc. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. A kérdező nyilván azért a saját külsejével kapcsolatban tette fel a kérdést, mert azzal kapcsolatban van benne némi önbizalomhiány. Attól fél, hogy már esetleg első látásra sem tetszik az alkata miatt szinte egyetlen lánynak sem és ezért nem tud majd senkit találni.
2022. márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8!


A kérdező nyilván a saját külsejét okolja a sikertelenségéért.

De fel kellene fogni, hogy nincs jolly-joker külső és előbb-utóbb az emberek többsége talál párt, tehát 99%-ban nincs taszító külső sem.

Ha bele megyünk a kérdező utcájába, akkor csak a tévképzetét erősítjük, hogy csak a külsőn múlik a siker, ill. a kudarc.

Azt szoktam mondani, hogy nézd meg a szüleidet, nekik is összejött! (Amire lepontoznak, pedig ha nyomi vagy, akkor a szüleid is nyomik, mert tőlük örökölted a tulajdonságaidat.)

2022. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!