Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerül elő egy srác 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül elő egy srác 2 év után? Miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Anno úgy ért véget a dolog 2 hónap után, hogy ő eltűnt, és soha többé nem nyitotta meg az üzeneteimet, bár szerintem részben legalább biztosan azért, mert elköltözött utána nem sokkal.


Aztán tavaly nyár óta folyamatosan az elsők között lájkolja meg nézi minden posztomat.. Legutóbb egy story-jával kapcsolatban ráírtam, és nagyon kedvesen válaszolt, kérdeztem, mi történt vele 2 év alatt, arra is írta, hogy örül, hogy kérdezem, meg nagyon érdeklődik ő is.


Ez most mi?

Azt tudni kell, hogy Németországban él a srác, és német is! Tehát olyan célja elég nehezen lehet, hogy fussunk össze szexelni.

Én nem haragszom már rá, meg nyilván örülök, hogy válaszolt, sosem tudtam teljesen elfelejteni, csak eléggé meglepő a körülmények függvényében.


2022. márc. 12. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
"Tehát olyan célja elég nehezen lehet, hogy fussunk össze szexelni." Miért? Németország nincs olyan messze!
2022. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk anno egy év után ért véget a kapcsolat úgy, hogy ő "elfelejtett" szólni, hogy nem egy barátnőjéhez költözik a messzi albérletbe, hanem a friss pasijához. Aztán több mint 10 év után "talált meg" a Fb-n, és mint kiderült, azóta páran pofára ejtették, és a jelenlegi pasija sem akar tőle gyereket, ő pedig már szeretne anyuka lenni. "Megtisztelve" éreztem magam, de nem vállaltam az apaszerepet. :)))

Szóval, ilyen is van.

2022. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!