Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres, ha semmit nem akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres, ha semmit nem akar?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy ismerős pasi, akivel buliban találkoztunk párszor, megkeresett viberen. Ő írt rám, flörtölt, bókolt, végül kibökte, hogy benne lenne egy kalandba velem. Mivel mindketten szinglik vagyunk most és szimpatikus volt, így azt válaszoltam neki, hogy rendben. Aztán mint, akit elvágtak, ezt többet nem hozta fel, de azóta is ír. Mi értelme van ennek? Ha meggondolta magát, miért keres?

Hozzáteszem pár mondat után nem fűzi tovább a beszélgetéseinket, tehát ezért sem értem, hogy akkor miért ír.

Nem fogom kávéra elhívni, mielőtt bárki ezzel jönne, de érdekelne férfiak válasza, hogy TI mikor viselkedtek így egy nővel?


24/l, 28/f


2022. márc. 13. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet talalt mast, te meg ott vagy B-tervnek addig is.
2022. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is ezt tartom legvalószínűbbnek.

Még esetleg valaki, tipp?

2022. márc. 13. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak arra volt kiváncsi, bejön-e neked.
2022. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: Ez is lehet. De ha nem érdeklem, minek lenne rá kíváncsi, hogy ő tetszik-e nekem? Ennek nincs túl sok értelme.
2022. márc. 13. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha keres, akkor mért gondolod, hogy nem érdekled? Én téged nem értelek, nem őt.:)
2022. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: Mert hónapok óta nem hív el, mikor egyértelműen közöltem vele, hogy benne vagyok. Továbbá keres igen, pár mondat erejéig.
2022. márc. 13. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom jobban elmagyarázni, mi a tippem, csak arra volt kiváncsi, bejön-e neked, de nem akar kalandot igazból, csak megkérdezte.

Lehet, csak az érdekelte, mennyire vagy könnyűvérű.

Lehet, nem bízik benned, nem tudja eldönteni, komoly lány vagy-e a párkapcsolatban vagy promiszkuis.

2022. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Értem, köszi!
2022. márc. 13. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó.:) Amúgy nő vagyok.
2022. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor ha nemet mondtál volna, nem érdeklődne tovább. De mivel igent mondtál, érdemes neki tovább érdeklődnie, kutakodnia, milyen ember is vagy, mert van esélye nálad.
2022. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!