Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most meg mi baja van? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mi baja van? Lehet ennek valami következménye?

Figyelt kérdés

Bevallom, kavartam egy családos emberrel, 20 év van közöttünk. Vonzódtunk egymáshoz, de úgy látszik, hogy ez nekem csak pillanatnyi fellángolás volt. Két alkalommal találkoztunk és persze volt szex is. Aztán engem már nem érdekelt annyira, és egy nap megmondtam neki a telefonban, hogy én már nem nagyom szeretnék többet vele találkozni, utána meg megírtam üzenetben, hogy inkább ne is beszéljünk többet. Ezt az üzenetet a felesége is látta, de mivel semmi olyan nem volt benne, amiből bármi kiderülhet, elhitte azt, hogy véletlenül téves számra küldtem. Na de mindegy is, a lényeg az, hogy nem sokkal később undorító üzeneteket kaptam a pasitól, és elhordott mindenféle k*rvának, meg hogy a lányait majd nem olyannak neveli, mint amilyen én vagyok, az én szintemre születni kell. Ezt most azért írta, mert én nem akarok már vele találkozni, vagy mi? Holott ha ő nem kezdeményez, és nem jön házhoz azért, amiért, akkor én magamtól biztos, hogy nem csinálok semmit. Ezért is utáltam meg, mert az elején tetszett, aztán csak megismertem, hogy "ő soha semmiben nem téved, mindenki más az idióta, felelősségvállalása nincs", és amikor ő is nyakig benne van ugyanabban a sz*rban, akkor csak én vagyok a "sz*pos kis csitri". Csak nem értem honnan ez az indulat a semmiből. Meg is írtam neki, hogy nem állok szóba egy olyannal, aki csak mocskolódni tud, azóta többet nem írt.

Hagyjuk azt a részét, hogy milyen erkölcstelen az, amit csináltunk, de én soha nem árultam el senkinek, mindig kedvesen beszéltem vele, és ő is ugyanúgy akarta. Akkor most, hogy már nem érdekel a férfi, miért ír nekem ilyeneket? Ennyire megsértettem volna az önérzetét?


2022. márc. 15. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

"Akkor most, hogy már nem érdekel a férfi, miért ír nekem ilyeneket?"


De érdekel, különben nem lenne ez a kérdés.

2022. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt több szeretőm (nők), majdnem kivétel nélkül tök ugyanezt csinálták, mint amint a faszi. Egyszerűen vannak ezek a tipusok akik képtelenek uralkodni magukon.
2022. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ez a baj.. Nagy szerelembe voltál kellet a péló aztán te lettél hirtelen a szűz mária...Annyi gerinced nem volt, hogy élőben mond meg neki.Nem sajnállak.
2022. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyire megsértettem volna az önérzetét?"

Igen, úgy tűnik erről van szó. Addig nem volt baja veled, amíg lefekdtél vele, de amint nem akarod folytatni, te lettél a r.banc. Ne is foglalkozz vele, ő nem vállalja a felelőséget a tetteiért és most rád nyomja a frusztrációjával együtt.

2022. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Szerinted, ha élőben mondom meg neki, az mitől lett volna jobb? Sőt, szerintem sokkal rosszabbul jártam volna. Itt nem két tini szakításáról van szó. Bár ahogy ismerem, amiket írt, úgysem merte volna a szemembe mondani. Amikor hívásban beszéltünk, akkor is megmondtam neki, és akkor olyan szövegeket kezdett el nyomni, hogy rossz a jele, nem hallja, amit mondok. Tizedjére sem akarta megérteni, hogy nem.
2022. márc. 15. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Beletapostál az egojába hogy otthagytad.



Ilyeneket a pasik akkor is irnak ha csak online ismerkedsz es meg mereszeled írni hogy neked nem tetszik, mast keresel. Jönnek a szidások egyből.



A 90% paraszt.


A feleséget sajnálom viszont meg a gyerekeit is..

2022. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ő az a típusú aki szeret fenyegetni, hatha benne van mégis vagy meggondolj magát...

Tudod mint egy rossz főnök

2022. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hagy békén, azzal fenyegeted hogy elmondod a feleségènek.

Hatha felfogja...

2022. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!