Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem szerintetek, hogy letiltottam a lányt?

Figyelt kérdés

Pár napja megismertem egy lányt egy beszélgetős oldalon.

19 éves srác vagyok, kapcsolatom még nem volt egyáltalán, de nem szégyellem, úgy vagyok vele, hogy jobb kivárni és találni egy olyan lányt akit tényleg szeretni tudok.

Nagyjából 1 óra beszélgetes után átmentünk instagramra, majd másnap fb-re.

Tudtam, hogy nem kamu profil, de az fb-n ki volt írva a sulija is, megnéztem az osztályfotóját az iskola honlapján, úgyhogy láttam, hogy tényleg "vele" beszélgetek.

Egy ideig semmi probléma nem volt, teljesen jól beszélgettünk fb-n is.

Nem nézek ki túl jól, legalábbis szerintem, de tetszettem már más lányoknak is, ő viszont egyre többet dicsérgetett.

Egy idő után olyanokat mondott, hogy az összes eddigi barátjánál szimpatikusabb vagyok neki es nagyon örül, hogy megismert.

Nekem már itt fura volt, másfél nap után miért kezd el egy lány ennyire nyomulni?

Még akkor sem normális ha ezt egy fiú teszi.

Azon is kiakadtam, hogy 16 éves létére már 4 kapcsolaton túl van.

Nemigazán értem, hogy ennyi idősen miért volt valakinek eddig 4 párkapcsolatra szüksége, de még ezt is elfogadtam valahogy.

Másnap amikor beszélgettünk folyamatosan nyomult, olyanokat írt, hogy alig várja, hogy mellette feküdjek, és mennyire jó lesz majd együtt.

Ez volt az a pont, ahol szó nélkül fogtam és letiltottam mindenhol.

Teljesen komolytalan lett a viselkedése és hatalmas csalódásnak tartom, hogy az első nap egy aranyos, normális lánynak tűnt, utána meg olyan lett mint valami idióta p@csa.

2 barátomnak elmeséltem ezt és szerintük komplett idióta vagyok, hogy emiatt letiltottam, mert hogy milyen szép csaj és mekkora lehetőség volt ez számomra.

Most komolyan, szerintetek normális ahogy a lány viselkedett?

Mert ha ez a normális viselkedes egy lánytól, akkor inkább maradok egyedül.



2022. márc. 16. 02:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
Így van, hülye vagy. Valszeg simán tapasztalatlan és jobb híján a filmekből veszik mit kéne mondania, amitől életszerűtlen, de ettől még semmit nem tett ami miatt le kéne tiltani.
2022. márc. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%

16 évesen 4 kapcsolat...?!


Ez nem életszerű. Szerintem jól tetted, amit tettél.


Előfordult már a világtörténelemben, hogy egy nő azért akar nagyon gyorsan teherbe esni, hogy ANYAGILAG eltartsák. Szimplán haszonlesés.


Kizsigerelt munkaerő lettél volna elég hamar kérdező, ha nem vagy résen

még idejében...

2022. márc. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
28%
Szerintem a döntésed helyes volt. Én nem ezt tettem volna, de az más okok miatt van :')
2022. márc. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem nyomult. Semmi olyat nem csinált amiért lekellett volna tiltanod.
2022. márc. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Valahol megértem az aggályaidat, de azért lehetnél nyitottabb az emberekre, főleg, ha társkeresésről van szó.

A másik dolog, ami a tapasztalatlanságodból fakad: a másik féllel lehet ám kommunikálni is, pl. olyan dolgokról, hogy esetleg haladhatnátok mindkettőtök számára megfelelő tempóban.

Egy csomó mindent tisztázhattatok volna, nem került volna semmibe rákérdezni olyan dolgokra, amik csípik a szemedet, és akkor talán nem kellene vadidegenektől kérdezgetni, hogy vajon jól döntöttél-e.

Nem kell egyből kidobni a másikat, csak mert ki meri mondani, hogy vonzónak talál. Ha tartod magad ahhoz, hogy az első bukkanónál felkapod a cukrot és gosztolsz, akkor soha az életben nem lesz tartós kapcsolatod.

2022. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
26%
Lol eleg fszsag volt 😀 Igy szuzen fogsz meghalni.
2022. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
45%
Még szerencse, hogy nem küldött alsóneműs képeket magáról, már rég kinyírtad volna :-D Üdv a való világban!
2022. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt normális a lány viselkedése, valószínűleg ő maga nem 100-as lelkileg. Szerintem most jól döntöttél, de azért a jövőben ne ess át a ló másik oldalára a letiltásokkal.
2022. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom nem feleseget keresel 19 evesen ugyh hulyeseg volt
2022. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

A többiekkel ellentétben, akik könnyű punc*t látnak a csajban, én azt mondom jól tetted, hogy megszabadultál tőle.

16 évesen 4 párkapcsolat, az pont annyit jelent, hogy egy könnyű kis ribizli, aki már most nem tud pasi nélkül élni. Sőt, valamiért mindegyik tönkrement, valószínűleg te is csak egy max fél-1 éves hódítása lettél volna. Vagy ő unt volna meg téged, mint a többit, vagy te untad volna meg az állandó nyomulását, hogy mindig csak veled akar lenni, mindig csak beszélni akar veled. Jól hangzik talán, de a falat lehet kaparni egy idő után az ilyen hisztitől, hogy na mit csinálsz, miért nem írsz, hol vagy, nem szeretsz…

Ez a csaj már a szövegeiből látszik, hogy 1 nap alatt szerelmes lesz, aztán ahogy jött úgy is megy el ez nála. Őszintén, ki ne ábrándulna ki valakiből, aki már 1 nap után kb szexre hív fel, meg halálosan szerelmes lesz.

Neked szüzességelvesztésre jó lett volna, ahogy a többiek is írják, mert az ilyen azonnal adja magát, de első kapcsolatnak meg fos.

2022. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!