Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem szerintetek, hogy letiltottam a lányt?

Figyelt kérdés

Pár napja megismertem egy lányt egy beszélgetős oldalon.

19 éves srác vagyok, kapcsolatom még nem volt egyáltalán, de nem szégyellem, úgy vagyok vele, hogy jobb kivárni és találni egy olyan lányt akit tényleg szeretni tudok.

Nagyjából 1 óra beszélgetes után átmentünk instagramra, majd másnap fb-re.

Tudtam, hogy nem kamu profil, de az fb-n ki volt írva a sulija is, megnéztem az osztályfotóját az iskola honlapján, úgyhogy láttam, hogy tényleg "vele" beszélgetek.

Egy ideig semmi probléma nem volt, teljesen jól beszélgettünk fb-n is.

Nem nézek ki túl jól, legalábbis szerintem, de tetszettem már más lányoknak is, ő viszont egyre többet dicsérgetett.

Egy idő után olyanokat mondott, hogy az összes eddigi barátjánál szimpatikusabb vagyok neki es nagyon örül, hogy megismert.

Nekem már itt fura volt, másfél nap után miért kezd el egy lány ennyire nyomulni?

Még akkor sem normális ha ezt egy fiú teszi.

Azon is kiakadtam, hogy 16 éves létére már 4 kapcsolaton túl van.

Nemigazán értem, hogy ennyi idősen miért volt valakinek eddig 4 párkapcsolatra szüksége, de még ezt is elfogadtam valahogy.

Másnap amikor beszélgettünk folyamatosan nyomult, olyanokat írt, hogy alig várja, hogy mellette feküdjek, és mennyire jó lesz majd együtt.

Ez volt az a pont, ahol szó nélkül fogtam és letiltottam mindenhol.

Teljesen komolytalan lett a viselkedése és hatalmas csalódásnak tartom, hogy az első nap egy aranyos, normális lánynak tűnt, utána meg olyan lett mint valami idióta p@csa.

2 barátomnak elmeséltem ezt és szerintük komplett idióta vagyok, hogy emiatt letiltottam, mert hogy milyen szép csaj és mekkora lehetőség volt ez számomra.

Most komolyan, szerintetek normális ahogy a lány viselkedett?

Mert ha ez a normális viselkedes egy lánytól, akkor inkább maradok egyedül.



2022. márc. 16. 02:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagy normális. 16 éves tinilány, a 4 kapcsolata fellángolás lehetett, talán az első ilyen "menőségből járunk volt", mint pl nekem, akit 12 évesen elhívott egy srác moziba, megbeszéltük, hogy járunk, párszor találkoztunk kettesben, majd mikor meg akart csókolni szakítottam mert nem akartam.. :D


Mégis jobban hangzott ez, meg hát ugye megbeszéltük, hogy járunk.. huszonévesen ezt már nem soroltam kapcsolat kategóriába, 15 évesen még igen:)


Szegény csajszi valószínűleg beléd zúgott(aki önbizalomhiányos könnyen szerelmes lesz), és kicsit nyíltabb volt, mint kellett volna, meg gondolom tetszettél is neki rendesen, aztán jól letiltotta a "szerelme".


Nagyon nehéz tinilányként, ott a külső elvárás, hogy érdeklődjenek irántad, a másik külső elvárás, hogy ne add magad könnyen, meg csak szerelmeddel lehetsz kapcsolatban, különben ribi vagy, meg ne használd ki a fiúkat, ha nem vagy szerelmes, mert ha randiztok az már kihasználás, meg a tinikor tök nehéz, változik a tested, nincs kialakult énképed.. Szóval jól össze van zavarodva az ember, erre még a kamaszok egymás életét is nehezítik ilyen letiltásokkal meg előítéletekkel..


Tudod aki érzelmi alapon hirtelen reagál negatívan, az pont annyira éretlen, mint az, aki érzelmi alapon gyorsan reagál pozitívan.


Szerintem egymáshoz illetek:) Keresd fel a lányt, és merd elhinni valakinek, hogy annyira elég jó vagy, hogy pár nap alatt vonzalmat válts ki. Aztán lehet fenntartani már nem fogod tudni, és nem fog érted lelkesedni a lány, de semmi gond.


Szerintem ez az egész klassz, ami veletek történt, ne rontsd el magatoknak.

2022. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Utcso szerintem meg sok csavonak irkalja ugyanezt, de adtol meg lehetett vna kavarni egyet. Majd par ev mulva rajon a kerdezo is, h meg kell ragadni a lehetosegeket
2022. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
51%

Persze, 16 éves tinilány, olyan lekezelő és ellenséges vagy, hogy csak na. Érzések nélküli számító szemeteknek tartod szerencsétlen szeszélyes hormonbombás elvárások alatt roskadozó önbizalomhiányos gyereklányok..


Nem akarnak rosszat másnak, nem hülyítenek direkt másokat és nem az a normális, hogy megdugod majd kiröhögöd, akkor inkább tiltsd le őket.


Növessz empátiát, kívülről rohadtul nem látsz rá, mi is zajlik bennük. Nekem jó 15 éve volt, de most is emlékszem, mekkora káosz és megfelelni akarás volt az egész, a húszas éveim közepére sikerült az elvárások nagyrészét levetkőznöm..


Nem az a 16 éves lányok álma, hogy minél többen megdugják őket! Arra vágyik, amit mond, a disneys hercegre(vámpírra, szuperhősre, regényhősre), akinek csak ő különleges. Csak még újak társkeresésben és a kelleténél hamarabb ábrándulnak ki és találnak másik herceget, vagy jönnek rá, hogy nem is olyan, mint amilyennek elképzelték és nagyon helyesen jó gyorsan ki is lépnek a rossznak látszó kapcsolatból.


De ez a lány a kérdésben még semmi ilyesmit nem csinált. Csak rendes volt, meg lelkes.


Sok az a 3 év korkülönbség ebben a korban, keress 17-18 éves lányokat kérdező, akik ugyan még mindig éretlenek(amennyire te is vagy), de már közelebb állnak ahhoz, hogy reálisan lássák a világot, és ne adják fel az első nehézségekre.. Illetve te/ti még fiatalok vagytok, hatalmas mértékben változtak, az is természetes, ha nem egyszerre.


Szerezd vissza a lányt, akinek kellettél, és élvezd, hogy rajong érted, mert nem valószínű, hogy sokáig fog tartani.

2022. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%
Megértelek! Senkinek sem lehet teljesen egyező az érték rendje, te komolyabbat keresel ő pedig addig van egy fiúval míg meg nem unja.
2022. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
24%
Egy lúzer idiota vagy , ezt elktad
2022. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%
#11 #13 Hát te hülye vagy b*zdmeg. Szerinted erre van szüksége valakinek, egy ilyen emberre? Akár 12, akár 32 évesen?
2022. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
35%
Alomvilagban el a regenyiro holgyemeny. Megeshet ilyemi persze, de foleg a mesebe. En inkabb azt tapasztalom, h egyszerre tobb sracot is vakitanak onbizalom boost gyanant.
2022. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
64%

Vagy talán én nő vagyok, és átmentem ezeken, illetve láttam, ahogy a barátnőim is átmennek ezeken, ezért tudom. Illetve már felnőttem, anya vagyok, lányom van, és látom, hogy ő is átmegy ezeken.


Ti meg gondolom mind pasik vagytok, akik lúzerek(voltak), ezért utáljátok a nőket.


Nem vagyunk számító ribik akik több fszt akarnak egymásután. Pláne nem 15-16 évesen. Idióták.


A normális kapcsolat meg pont arról szól, hogy nem vagy kényszerből senkivel, hanem ha megunjátok egymást és nem megy feléleszteni a tüzet, akkor szakítotok. Minden mást önbizalomhiányos kapcsolatfüggők csinálnak. Nem normális együtt maradni valakivel(és szexelni is) úgy, hogy unod a másikat.

2022. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
35%
En nem utalom a noket, van baratnom evek ota. Az egy dolog h mi volt 15 eve mikor te voltal fiatal, de kicsit valtoztak ezek a dolgok.. nezz korbe a mai tinik kozt
2022. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltal kedves kerdezo, hogy azert tartott szimpatikusnak mert a szemelyiseged fogta meg ot? Nem csak akkor leszel szimpi ha jol nezel ki..
2022. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!