Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a férfi ismerősöm állandóan néz, ha a közelében vagyok, akkor nagy eséllyel vonzódhat hozzám?

Figyelt kérdés

Ha mások is ott vannak közömbös, de mindig észre vesz azonnal, ha más nincs ott mosolyog, kedves, fülig ér a szája miközben beszélünk.


Most akkor kedvel vagy sem? De miért nem lép vajon?


2022. márc. 17. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok én ezért nem lépnék. Mondjuk én nem is nézek/mosolygok senkire már. Lehet ő még nincs ezen a szinten mint én. Ha tetszik neked és ő nem lép akkor lépj te. Te mint lány biztos, hogy nem tudsz ebből rosszul/cikin kijönni csak ő, úgyhogy ne aggódj.
2022. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok cikin? Oh Dehogynem. Ha nem tetszem neki és elmondja másoknak, égés.
2022. márc. 17. 00:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az égés ha emiatt bukod a nagy őt. Hú de ciki lesz 80évesen azon tipródni h miért is nem mentél oda legalább egyszer valakihez.
2022. márc. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

#2


1-es vagyok, ezt pont leírtam már egy másik válaszban is, de én akkor is szarrá égettem magam, amikor haverjaim szerint bejöttem egy csajnak. Végén mégis én égtem. Nagyon. Valahogy lányok ti jók vagytok ebben :). Ezért mondtam, hogy lányként neked semmi okod aggódni, meg fogod oldani. Ha minden kötél szakad mondhatod azt, hogy kicsi volt a farka vagy hogy szexuálisan zaklatott téged... Másnap már nem lesz a cégnél se. Probléma megoldva.

2022. márc. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
#4 🤢🤮 eleve undorító, hogy felmerül ilyen egy nőben, de férfiként javasolni még gázabb
2022. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég sok a lelki roncs ahogy látom. :D


4 ha cikivé tették, az nem rád nézve volt az, hanem a csajra.

Kismillióan kezdeményeznek embereknél, értelmes ember ezt még aranyosnak is tartja és hízelgő, ha el is küldi. Mi ebben az égés? Ha valaki tirpák paraszt, az meg nem a kezdeményezőre nézve égés, hanem rá, mert xar a jelleme.


Egyébként is a legnagyobb csajozógépek is csak a nagy számok törvénye alapján csajoznak be, rengeteg elutasítást kapnak míg 1 igent, csak ők leporolják magukat és nem sírdogálnak ezek miatt hetekig vagy még tovább..

2022. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azért nőként azt vallom ha érdeklem a férfit legalább annyit tegyen meg értem, hogy első lépést bevállalja. Ha nem, a jövőben sem vár rám sok jó vele.
2022. márc. 17. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!