Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem volt sose barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt sose barátnőm, de szeretnék. Hogyan szerezze egyet magamnak?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok egy társasági személy, hétköznapjaimat otthon töltöm a 4 fal között, gépezek (de ezen változtatni szeretnék a jövőben). Kommunikációs problémáim vannak, nem tudok feloldódni az emberek között sokszor és ez okozza gondot főleg. Szociális életem így szegényes.

Nem is próbálkoztam nagyon lányoknál emiatt sem, nem tudom mivel lehetne sikerem. De valahogy érzem, hogy ez hosszútávon nem tesz jót, az életemnek.

21/F vagyok



2022. márc. 18. 22:40
 1/10 A kérdező kommentje:
*Még nem volt sose barátnőm, de szeretnék. Hogyan szerezzek egyet magamnak?
2022. márc. 18. 22:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a szerezzek szótól kiráz a hideg. Azt írtad, nem próbálkoztál, azt hiszem itt lesz a probléma. 2022 van, mozdulj ki haverokkal, vagy akár tölts le egy appot.
2022. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Csajozz így, ez egy jó kezdés, jól csinálod!
2022. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kinézeten múlik. Tinderre tedd fel magad. Legjobb platform társat keresni. Egyébként meg nagyon jól beáraz téged. Annak függvényében lehet kiderül nincs is értelme csajoznod soha többé, mert ronda vagy.
2022. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
#4, a rondák is csajozhatnak, nekem például már gyerekeim is vannak.
2022. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
szerezd meg hát mind
2022. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerezni akarsz? Tesco 4. sor 3-as polc. Van vaszték, csoportosítva vannak szín, évjárat, méret és zajszint szerint.
2022. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
5. szegénykék xd
2022. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mpreg ***** válasza:
93%

Hmm...

Az alapján amit írtál magadról, hát nem tudom.. Szerinted mi vonzó lenne benned egy lánynak? Miért élvezné a társaságodat?

Miért kell neked egyáltalán barátnő? Beszélgetni nem tudsz, kimozdulni nem akarsz, a társad a géped...

Tegyük fel, hogy az életed egy videójáték - szerinted ilyen statisztikákkal tudnád teljesíteni a "barátnőszerzés" küldetést?


Először szerintem konkrétan minden máson kéne dolgoznod, nem pedig azon, hogy belerángass valakit a jelenlegi életedbe.🙂🙃

2022. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Szia! Tudok neked segíteni! Írj rám privátban :)
2022. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!