Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, ha a pártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha a pártok bepisilnek?

Figyelt kérdés

Mit tennétek vagy reagálnátok, ha a párotok bepisilne mondjuk a randin, vagy éjjel az ágyban? Netán ha együtt iszogattok és ittasan történik?


Előre köszi a választ, kort és német ha írtok, megköszönöm:)


F



2022. márc. 19. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha valamerre vagyunk azért úgy elég ciki, nem is tudnám hogy lehetne orvosolni a helyzetet. Bár nem tudok elképzelni olyan szituációt ahol ez csak úgy elő tud fordulni.

Volt már olyan, hogy randin kellett nagyon pisilni a lánynak, de szólt és megoldottuk. Vannak kocsmák, állomások, éttermek, gyors kajáldák, plázák ahol van wc és meg is lehet oldani. Ha kell valamit venni akkor veszek ezen nem mullik. De ha valamerre vagyunk ott nehéz megoldani a dolgot ha az eset megtörténik.

Ha valamelyikünknél vagyunk az kevésbé ciki. De mivel nem vagyok már gyerek nem tudnék ebből ügyet csinálni vagy fujjogni. Neki így is nagyon ciki lenne, rontani meg nem kellene szerintem a helyzeten.

2022. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Azért nyilvános helyen egy egészséges felnőtt embernél nem tartom valószínűnek, hogy előfordulna, előbb találnánk egy szimpatikus bokrot.

Éjjel az ágyban el tudom képzelni, hogy valaki annyira mélyen alszik. Egyszeri alkalomból nem csinálnék problémát, kicserélném gyorsan az ágyneműt,ha kellene a földön aludnánk, és másnap megpróbálnám kitisztítani a matracot. Többszöri előfordulásnál viszont orvoshoz küldeném, mert nem normalis dolog.

23/N

2022. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Segítenék rendbe rakni a helyzetet, és minél hamarabb normalizálni a dolgokat, mert ez nagyon kínos érzés lehet. De ha öntudatlanra ivás miatt történt, az azért elég kiábrándító lenne, ami mondjuk egy bontakozó kapcsolatnak akadályt jelenthet.
2022. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
42%
Rám izgatólag hat a dolog.Pár hete játszottunk ilyet.
2022. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
A pártok? Azt hogy beijedtek a nyilvános beszédtől. 😏
2022. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem tartom valószínűmnek hogy ilyen megesne, de ha mégis mondjuk a lány bepisilne randin, nyilván segítenék neki ahogy tudnék. Abból a korból már általános iskola körül kinőttem hogy viccesnek találjak ilyesmit, annál inkább aggódnék érte hogy esetleg felfázott vagy rosszul van és amiatt történt ilyesmi. Semmiképpen nem nevetnék rajta, és nem hatna ez ki semmilyen szinten negatívan a kapcsolatunkra, sőt. Valamilyen szinten büszkévé tenne hogy segíthetek neki egy kellemetlen szituációban, ő pedig szerintem szintén értékelné hogy támogatom.

25F

2022. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
57%
Volt ilyen,becsurgott és zavarban volt,oldottam a feszkót azzal hogy én is beengedtem.Egyből vicces lett neki is a helyzet.F25
2022. márc. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Én ha észere veszek ilyet szemközt szoktam spriccenteni. Ez elég jelzés értékű, de vita ebből nem szokott lenni.
2022. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

Abban az esetben elfogadhatónak tartom, ha effektíve beteg, és azért... de más esetben oldja meg másképp (WC, bokor van a közelben, gondolom).

Az ittasság meg önmagában nem vonzó dolog nekem, nemhogy behugyozással.

2022. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az exem egyszer olyan reszegre itta magat h behugyozott az agyamba..undorodtam tole es szakitottam is vele
jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!