Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Lökdösős" ölelés férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lökdösős" ölelés férfi részről több vagy barátzónába kerültem?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon kezdtünk el beszélgeni egy évvel ezelőtt, és most találkoztunk is. Az elején kaptam egy ölelést, beszélgettünk, viccelődött, egyszer azon kapom magam, amikor egymás mellett álltunk, hogy egyik karjával átkarol a vállamnál és magához lökdösve ölel. Tudjátok na, nem tudom jobban leírni. Közben mosolygott. Nekem úgy jön ez le, hogy jaj de kis aranyos.

Én 23 a pasi 32.


2022. márc. 20. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem teljesen értem, de engem barátzónás idegen férfiak ne ölelgessenek me kiborulok az hótziher.
2022. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ezt elég nehéz megmondani ennyiből. Lehet, hogy tetszel neki, csak nem mert lépni. Lesz következő találkozó?
2022. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem teljesen értem. De vannak emberek akiknek a testi érintés, az ölelés a világ legtermészetesebb dolga és kb az összes ismerősükkel csinálják.


Van egy ismerősöm, egy srác az egyetemről ismerem, néhány évvel idősebb nálam. Amióta csak ismerem amikor találkozunk gyakran megölel, puszit ad, volt hogy úgy beszélgettünk egy rendezvényen miután megölelt hogy félig úgy maradtunk, szóval egymásba karolva. Sose történt semmi. Nekem mondjuk ő mindig is tetszett de ez más kérdés:D

Ő nagyon sok emberrel csinálja ezt, olyanokkal is mint én akik tényleg csak ismerősei de nem járnak össze, olyanokkal is akik a barátai.

Szóval van akinek az ilyesmi teljesen természetes. Van akinek meg ez már nagyon bensőséges.

Ugyanezen a rendezvényen találkoztam össze egy másik sráccal, akin akkoriban úgy láttam érdeklődik irantam és a buli hevében ő átkarolta a derekem egyszer, de rajta pl latszott hogy neki az nagy dolog, alig merte kb.


Ebből csak azt akarom kihozni, hogy mindenki más, másrészt ennyiből nem lehet szerintem arra következtetni hogy hogyan viszonyul. Kedvel, oké, de ez még nem sok.

2022. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
32 évesen se ért a nőkhöz🤦‍♀️
2022. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nem értem mi a "lökdösős ölelés", de szerintem ez nem jelent semmit. Ha ugyanúgy érdeklődik irántad, nyitott újabb találkákra, akkor van esélyed.
2022. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy te is kezdeményezz ölelést.
2022. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!