Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan öleli át párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan öleli át párját?

Figyelt kérdés
Pontosan, hogyan szoktad átölelni a másikat például vállak fölött, csípő tájékon, kezek hol nyugodnak a másikon pontosan, férfiként / nőként, párodat jó barátodat / barátnődet? - Kérlek törekedj a minél pontosabb, részletesebb megfogalmazásra válasznál.

2022. jan. 28. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátomat a nyaka körül, ha csókolózunk. Ha filmet nézünk vagy alszunk, a dereka körül.


Ez valami kutatás amúgy? :D

2022. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fejjel magasabb nálam, szóval a derekát szoktam átölelni :)
2022. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokféleképpen. Van, amikor a mellkasomra húzom, és a fejét ölelem körül (több, mint egy fejjel alacsonyabb), ő pedig a derekamat öleli körbe. Van, amikor a hóna alatt ölelem, ő pedig a nyakamat kulcsolja át - ilyenkor nem ritkán seggét fogom, de van, amikor fel is emelem, olyankor a lábait is rám kulcsolja. Van, amikor háta mögé megyek és úgy szorítom magamhoz, ilyenkor azért ritkán bírom ki, hogy ne csöcsörésszek. Van, hogy oldalról ölbe veszem, ilyenkor a nyakamat kulcsolja, én meg fogom, mint egy babát. Akad olyan is, hogy csak magahoz húzom ahogy mellettem sétál, ilyenkor ő a derekamat fogja, én a vállát, vagy a derekát.
2022. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Barátom nyaka körül ha csókolózunk! Ha felemel akkor a nyakába rakom a kezem és a lábamat a dereka köré kulcsolom. Van olyan mikor a mellkasára hajtom a fejem olyankor a derekánál szoktam ölelni. Ha együtt zuhanyzunk akkor a nyakába szoktam ugrani és úgy ölelem. Ha gvt nézünk akkor vagy rászoktam feküdni vagy a derekánál szoktam ölelni. Ha alszunk akkor egymás derekát szoktuk fogni.!


24/l,26/f

2022. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kéz derék körül, másik szív magasságában. Sokszor simogatom is közben a hátát.

F

2022. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Én a nőnek ha olyan a kapcsolat, akkor a derekát, minél közelebb legyen a kezem a szexi kemény posijához. Egyszerűen egy igazi férfi keze oda való.
2022. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A bal kezem a válla alatt, es hátul átlósan fel, ugyan ez jobb kézzel is, így egy x et formáznak a karjaim. Közben a fejem a jobb vállára rakom, vagy csókolgatom a nyakát közben.


33/f

2022. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet arról is írni mint szimplán "jó barát" akit kedvelsz jóban vagy vele igazán nem mint a párod.
2022. jan. 28. 12:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Barátokat nem szoktam ölelgetni. #1 voltam.
2022. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Gondolom férfi vagy nem írtad.[?] Ezért is van sok ember elidegenedve egymástól. (Meg a járvány is eléggé betett a testi érintkezésnek.)
2022. jan. 28. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!