Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hónapig beteg voltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig beteg voltam és feküdtem otthon és azért elhagyott a pasim. Normális dolog volt tőle?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőtől kaptam hasonlót, műtétből felépültem és kidobott.
2022. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Alapvetően nem, de milyen betegséggel fekszik 2 hónapot az ember?
2022. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért elhagyott nem kár érte.
2022. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de nem kár érte.

Én pár éve 6!! hónapot töltöttem ágyban/kórházban mire nagyjából rendbe rakták a hirtelen kialakuló gyulladásos betegségem, mégsem hagyott el a párom, sőt segített mindenben, vitt mindenhová stb. Pedig nagyon szar passzban voltam...

Azóta már házasok vagyunk.

Sajnálom, hogy ez történt veled, de így legalább látod, hogy vele tervezni nem lehetett.

2022. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, vagy legalábbis normális érzésű ember nem tesz ilyet. Sajnálom!
2022. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
2. Én simán eltudom képzelni, anno 19 évesen 1 hónapig keményen beteg voltam 1 megfázástól és általában még 1x vissza is estem, azóta mióta kiszedték őket kb 3 napig vagyok beteg.
2022. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy volt normalis. En pont egy honapja fekszek itthon, megcsinaltattam a cicimet, az volt 2 het agyban fekves, aztan a parom hazahozott valami virusos fertozest, most 2 hete azt nyomom. Egy hete nem tudok beszelni, torokgyulladasom es hangszalaggyulladasom van😄 nem tud fozni, ezert inkabb elment az anyjaekhoz kocsival, aki csinalt nekem huslevest mert 3 napig nem birtam nyelni, szoval enni sem.

Most fejezte be a szokasos esti jatekot a haverjaival, es elvisz furdeni😊

Keress egy normalis ferfit, mert o egy dijnyertes nyomorek volt

25N

2022. márc. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Náthás voltál, vagy eltört a lábad?
2022. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

7-es, torokgyulladásod van és ezért nem tudsz fürödni?

Érdekes. Érdekesebb, mint a műmelled. Mondjuk az egyáltalán nem érdekes.

2022. márc. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

9 ezt jól sikerült kilogikáznod.

Attól, hogy 1 hete beszélni sem tud, még más baja is lehet, mindazonáltal egy műtött mellel nem 2 hét helyrejönni, hanem legalább 6. Valószínűleg amiatt is szüksége van segítségre.

Máskor csak olyanhoz szólj hozzá, amihez nem vagy full fogalmatlan.

2022. márc. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!