Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen testalkat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen testalkat a nyerő?

Figyelt kérdés
Nők is szavazhatnak, de ne arra, hogy ők milyenek, hanem szerintük mi tetszik legjobban a férfiaknak.
2022. márc. 21. 17:48
A kérdező szavazást indított:
Sportos, izmos
Vékony, tónusos
Átlagos, túlsúly nélkül, de nem karcsú vagy edzett
Plus size (olyan 70-90 kg magasságtól függően)
Kövér (100+ kiló)
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik plus size testalkat.Kövér és elhízott létezik csak.
2022. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ki mit ért vékony, tónusos alak alatt? Meglep, hogy az vezet, amikor a férfiak többsege nagymell és/vagy nagyfenék párti.

Én valami ilyesmire értem:

[link]

2022. márc. 21. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a sportos/izmos kategória, mint vékony és tónusos.
2022. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Soha nem érdekelt hogy egy nő hány kiló, mert nem ez a lényeg. Ami érdekel az összhatás, a keskeny háj nélküli derék, a feszes formás comb és fenék. Ha nagyon széles erős válla és háta van, akkor fontos hogy legyen melle, ha keskeny vállú, kisebb hát akkor az sem probléma 70A vagy 75B. Az arányok stimmeljenek. Volt 175cm 75kg kézilabdás párom, miniszoknyában olyan segge volt hogy mindenki utánafordult, mert izmos volt és gömbölyű feneke. Mostani párom picike, 157cm, egy törékeny vékony nő, de arányosan szép, női 36-38 méret, kb mint egy 16 éves lány olyan mértekkel rendelkezik. Mindkettő teszik pedig 25 kg van közöttük. Ami nem jön be az a hájas, löttyedt has és fenék és sajnos a narancsbőr. Mellek tekintetében láttam már olyan természetesen logós cicit ami tetszett, és a pici formás cicik is nagyon tetszenek,a nagy mellekért viszont nem rajongok.
2022. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát valami ezek között. Nem plus size, mert nem túlsúlyos, lapos a hasa, de nagyok a cicijei és vannak combjai, meg feneke. Viszont ne legyen izmos, mert az nem jön be egy nőn.
2022. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sportos, izmos testalkatú nők tetszenek.
2022. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!