Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyógyszer szedés új pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer szedés új pár mellett? Titkolod valamennyire?

Figyelt kérdés

Nekem az ágyam mellett (kulturált tárolóban) van egy halom gyógyszer.

Ezt nyilván napi 2-3 alkalommal szedem.

Pár előtt ezt hogyan kommunikáljátok le?


Az nem túl vonzó, hogy "iksz éve feküdtem mint egy fadarab, de látod, most jól vagyok".



2022. márc. 22. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyógyszereket szedsz? Az nagyon nem mindegy.

Ha pl. allergiás vagy asztmás vagy, esetleg magas a vérnyomásod és arra szedsz gyógyszert, azt nem ugyanolyan, mintha skizofréniára szednél valamit. Így nem mindegy a kommunikáció sem ebben a kérdésben.

2022. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Depresszió
2022. márc. 22. 10:55
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez a nem mindegy szerintem sem hogy epilepsziás vagy e, netán szivbeteg vagy skizofrén vagy mire szedsz állandoan gyogyszert
2022. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

Ha még vannak problémáid, akkor úgyis feltűnik neki. Ha pedig nincs tünet, akkor ilyen téren tökmindegy. Engem legalábbis nem zaklatna fel.

2022. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna - csak jobbszeretem tudni, hogy mi a feladatom, ha rosszabbul vagy.
2022. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Rám zárta az ajtot eleve mikor nála voltunk es eldugta a kulcsot.


Ennyit a lepontozokrol.

4.voltam

2022. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

#7

De hogy jön ide egy drogos sztori? A kérdés nem erről szól.

2022. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Hogy aki nyugtatokat rendszerrel szed ott eselye van annak hogy nem 100 as az illeto.
2022. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#9

Hol volt szó nyugtatóról? :D

2022. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem zúdítanám ezt rá, hogy figyelj Pisti, ez és ez és ez a bajom, erre szedem ezt és ezt.

Viszont úgyis látni fogja hogy beveszed és meg fogja kérdezni. Ilyenkor persze mondd el neki őszintén, hogy mi volt a bajod és miért kell ezeket szedni. Ha megvan a kölcsönö bizalom és szeretet akkor nem fogja érdekelni hogy miket szedsz, a lényeg, hogy jól érezd magad :)

2022. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!