Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyógyszer szedés új pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer szedés új pár mellett? Titkolod valamennyire?

Figyelt kérdés

Nekem az ágyam mellett (kulturált tárolóban) van egy halom gyógyszer.

Ezt nyilván napi 2-3 alkalommal szedem.

Pár előtt ezt hogyan kommunikáljátok le?


Az nem túl vonzó, hogy "iksz éve feküdtem mint egy fadarab, de látod, most jól vagyok".



2022. márc. 22. 10:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ha ez egy normálisan működő kapcsolat, akkor szó kéne essen erről az elején, mert azért egy elég meghatározó része (volt) az életednek. szóval én beszélnék vele erről. aki emiatt elmenekül, az menjen is! :D
2022. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Antidepresszans szedese kizaro ok nalam kapcsolatra, de le lehet arrol is jonni.
2022. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
miért kizáró ok? le lehet jönni..xdddddddd egy cukorbetegnek is azt mondod, hogy jöjjön le az inzulinról? :D
2022. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
14%
#14 Latom tajekozott vagy a temaban. Mellesleg igen a cukorbetegsegbol is ki lehet gyogyulni...
2022. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

#15

Hogyan? (Hadd tippeljek: a "minden betegség lelki eredetű" nevű módszerrel? :D)

2022. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát azért erről illene szólni. Ha nem is kell ezzel kezdeni az ismerkedést, de ha komoly szándékkal vágtatok bele, 1-2 hét után biztos nem titkolnék semmilyen krónikus/tartós betegséget. Sajnos benne van a pakliban, hogy azzal már nem tetszel, de akkor meg számodra is jobb, ha ez hamarabb kiderül. És fordítva szerintem te is szeretnéd tudni.
2022. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 Nyilvan nem... Csak tudomanyosan bizonyitott modszerekkel.
2022. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg igen a cukorbetegsegbol is ki lehet gyogyulni...- 14-es, ne oszd a sötétséget, kérlek!
2022. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18 Na itt egy research a Newcastle Universitytol


[link]

2022. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!