Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor valakinek az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valakinek az exe összebarátkozik az új párjával, az nem vezet fura szituációkhoz?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata erről, azt szívesen olvasnám!

2022. márc. 22. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem voltak olyanok akik az exeim uj párjai es minden nyavajájukkal az exem miatt engem keresgettek meg mivel én már kiismertem az exet.

Es gyakorta hitték azt hogy még összejárunk tehát féltékenység is volt benne.


Mindegyik kedves barátkozós volt. Jókat beszelgettunk beültünk valahova stb.



De volt olyan is, hogy egy harmadik exem és a nőjével voltam szinte mindig, mert a haveri köreink ugyanaz. Akkoriban utáltam az exem mint a sz.rt, de a bnője meg egyik legnagyobb lelki társam is lett.

Aztán kiakadtam ahogy megláttam hogy ezek egymást simán csalják, nyitottban vannak jóformán. De állandoan együtt ettől fuggetlenul. Exemmel aztán volt hogy visszestunk pár alkalommal a szexbe. De en csak azert mert akkor szerelmes voltam vkibe exem (haverja), aki meg ugy nem vett komolyra. Es szerelmi bánatnak éltem meg es lelkileg kivoltam

Es igy az ex hatással volt rám nem voltam beszámíthato

A nőjével megbeszéltük hogy senki nincs mar amugy képben önmagával mit csinál. Eléggé sokszor voltu szórakozni is totál illuminált állapotban.

Szerintem senki nem volt normális.

2022. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!