Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neked ez jól esne és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neked ez jól esne és nem teszi meg soha, mennyit számíthatsz neki?

Figyelt kérdés

Szeretők vagyunk, 10 év a nő javára. Sajna messze élünk egymástól. Több hónapja tartjuk a kapcsolatot napi szinten neten. Tavaly év vége felé kezdtünk el beszélgetni, de tavaly nyáron találkoztunk először az életben munkám során. Ősz óta már 2x találkoztunk napokra, többször le is feküdtünk ezen talikon.


Tudja jól, hogy nekem jól esne, ha nem is otthonról, de mikor munkában van (tök egyedül egy irodában), küldhetne hangfájlt néha, hogy halljam a hangját, ha hívni már sosem hív, hogy ne csak az írását olvassam. Már jeleztem neki, csak ígéri, hogy küld majd hangot, de sosem teszi. Tény, eléggé pörgős napjai vannak, de csomószor van egyedül is, tudna küldeni. Amúgy nem ilyen mai nő, vallásos, elvei vannak. Meg egy szar házassága, ahol a férj 1 hónapokat van külföldön, utána 1,5 hetet itthon.

Minden nap ír, sokszor magától is, kb 2 havonta tudunk csak talizni 2-3 napra. Kevés, tudom, de nincs többre lehetőség, gyerekei vannak, köztük egy kisebb is. Nekem nagyon fontos ő, ahogy én is neki, ezt érzem. Pár napja nagyon beindult a történet, már azt is írtuk, nagyon szeretjük egymást.

Másrészről viszont fura, hogy nem lep meg azzal, hogy néha halljam őt. Ez valahol fáj.


Volt már több komolyabb beszélgetés, amiben nehezményeztem, hogy döntse el mit akar, mire vágyik, mind szexuálisan, mind az egészet tekintve tőlünk, mert bizony a szeretkezések sem voltak valami szenvedélyesek részéről. Én pedig azért nem bírtam felpörögni akkor úgy, mert szükségem van, hogy érezzem, a nő alapból megveszik értem, már vetkozes során.

Azt mondta, maga sem tudja, mi a jó neki az ágyban, kivéve, mikor maszturbal. Meg, hogy nem tudja a saját érzéseit, magánéletét jól menedzselni, hiába ügyes munka terén. Van ilyen, hogy nem tudja egy nő, mi esik jól neki, mire vágyik az ágyban? Kértem azt is, hogy kommunikálja ezt felém, mert én honnan tudhatnam, hogy mire gerjed, mit kíván, hogyan, ha nem is ismerem még a testét jól?! Neki nincsenek extra vágyai, olyan színes fantáziái, mint nekem. Mondta. Szüksége van arra, hogy vezessem, irányítsam az ágyban. Oké, mondtam neki, de ahhoz szükségem van támpontokra, hogy meddig mehetek el, mi a határ, mi az, amit élvez stb.


Nem tudom, nekem nagyon fura az ilyen ember, aki negyvenes létére fingja sincs, mi a jó neki az ágyban, mit szeretne kihozni ebből az egészből, mik a vágyai, érzései. Komolyan van ilyen?


F


2022. márc. 24. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Elvei vannak, de megcsalja a férjét? :D Nem érzed az iróniát?
2022. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk én 49 évesen elég konkretan tudom mi a jó és ha nem is feltetlen mondom ki akkor viszont iranyitom a pasit. Mondjuk az enyém meg pont nem szereti szerintem hogy "megveszek" érte mert akkor az van hogy teljesiteni "kell" es lehet pont nem megy, szóval ugy döntöttem nem kezdeményezek többet. Sztem az is baj hogy nagyon ritkan találkoztok nincs idő összehangolodni
2022. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1: Elvei lehetnek, az nem minősítés. lehet az is az elve, hogy nem hagy ki egy jó pasit, csak mert férje van.
2022. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2x találkoztatok, még el sem tudja engedni magát, az elmondottak alapján pedig sosem volt férfivel orgazmusa. Mi nem világos abban, hogy nincsenek extra igényei? Ő nem az a seggből szájba típus, ha akarsz valamit kérdezd meg, legfeljebb nemet mond.
2022. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a hangüzis dolog nem olyan nagy cucc, bár megértem, hogy neked fájdalmas pont. Én például pont azért nem küldök sosem hangüzenetet, mert utálom a hangomat visszahallani felvételeken, furcsa számomra. Ha alapból minden más jó köztetek, akkor ne ilyen kis semmiségen lovagolj.

Természetesen van olyan, hogy valaki nem tudja mire vágyik az ágyban. Nem tudom, hogy a hölgynek mennyi kapcsolata volt a mostani előtt, de én is voltam hasonló helyzetben. Az első párommal évekig együtt voltunk, orgazmusom szex közben sosem volt, csak csiklói úton. Élveztem a szexet, de csak amolyan orgazmus előtti szórakozásnak tartottam, meg persze egy szükséges cselekvésnek, hogy az exem elélvezzen.

Szóval hogyha eddig olyan kapcsolatokba volt, ahol a pasi nem nagyon foglalkozott azzal, hogy a nő mit akar, akkor nem tudhatja maga a nő sem.

2022. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, faroktól még nem ment el. Velem viszont sikerült neki, bevallotta. Vagy csak imponalni akart.


Fura, hogy negyvenes nőnek fingja sincs, mi kell neki az ágyban....

2022. márc. 24. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Az a fura h egy 10 evvel idosebb messzelevo ritkan talalkozos ferjes asszonyt dugsz ahelyett h keresnel helyben egy 20on eves szinglit...
2022. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg van az okom, miért nem keresek korombelit. Ha keresnék, sem találok bizonyos okok miatt. Ne firtassuk.
2022. márc. 24. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem, mire akarsz itt választ találni. Feketén-fehéren látsz egy nőt, aki láthatóan sodródó típusú. Nem tudatosan keresi a boldogságot, hanem egyszerűen csak arra megy, amerre az élet sodorja. Nem kezdeményez, nem törekszik. Képbe jöttél, hát elfogadott. A pocsék házasságából sem akar kilépni. Belenyugszik teszetosza módon abba, amit az élet megad neki, s ha valamit majd nem ad meg, azt is el fogja fogadni. A szex is erről a passzív elfogadásról szól neki. Ha otthagynád, egy hét alatt túltenné magát rajta. Vannak ilyen emberek, nekem is volt egy ilyen női barátom. Ezen nincs mit csodálkozni. Arra mérget vehetsz, hogy nem fog soha megváltozni. Ezt kár is erőltetni. Vagy elfogadod ilyennek, vagy otthagyod.
2022. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanaz jutott eszembe, mint a 7-esnek.

Mit küszködsz egy jóval idősebb, házas, szexet nem szerető nővel? Mi jó ebben?

Keresel egy fiatalabbat akivel a szex is jó és alkalom adtán fel is hív. Miért elégedsz meg ezzel így.

2022. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!