Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod, hogy szó szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod, hogy szó szerint bármiben számíthatsz a párodra? Neked ez mennyire fontos egy kapcsolatban vagy párválasztásnál?

Figyelt kérdés

"Bizalom, szerelem" meg minden, sokszor hallani - tudjátok, biztosak vagytok benne, hogy a párotokra bármikor, bármilyen helyzetben, bármilyen körülmények között számíthattok?

Mennyire fontos ez nektek?


Pl. Sosem lehet tudni hogy alakul a jövő... de ha 20 év múlva 3 katona beállít hozzátok, hogy a fiatokat elvigye katonának Afrikába, ahonnan jó eséllyel nem jön vissza...

-Volt barátnőm, ismertem, tudtam, hogy Ő ott helyben, mosolyogva, baltával verné agyon azt a hármat, aztán felkeresné a feletteseiket is, bármeddig elmenne.

-A mostani lány akivel ismerkedem, hát... hagyná hogy elvigyék a fiunkat. (Én így már alapból nem tudnám elképzelni vele a jövőmet.)


2018. márc. 15. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés Sarah Connor van a nők között, sajnos... de néha bele lehet futni egybe-egybe! :)
2018. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos...
2018. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy hagyná. Megváltozik az ember ha anya/apa lesz. Lehet, hogy így nehéz neki belegondolni, mit tenne, hiszen nem ismeri a szülői érzést, van akikben ez később alakul ki. (De olyan is van, hogy soha, de nekik többnyire nincs is gyerekük.)
2018. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért gyilkosságig szerencsére ritkán kell elmenni. Amikor majdnem egy évig munkanélküli voltam s továbbtanultam támogatott, amikor a hátammal volt baj szintén bármikor jött s érzelmileg is ha az országút közepén csapnák el egy őzet elöbb érdekelné 1fizikailag jól vagyok e 2 érzelmileg 3. csak a kocsi.
2018. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Valószínűleg mosolyogva beinvitálná őket, elküldené a gyereket pakolni, miközben elmegy kávét főzni... csak a kávéba mérget rak. A hullákat a gyerekkel begyömöszölné a kocsiba és keresne egy tökéletes baleset helyszínt. Ha az ütközéstől nem gyulladna ki a kocsi, akkor leöntené benzinnel és ő maga gyújtaná fel.

A gyereket a becsomagolt cuccal és pénzzel ellátva biztos helyre küldené, majd bőgve, teljes pánikban felhívná a rendőrséget, hogy eltűnt a gyerek és a cuccai, elrabolták! Csináljanak valamit!

Nem az az üvöltözve gyilkoló fajta, hanem a csendben-ártatlanul...

2018. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha az országút közepén csapnák el egy őzet elöbb érdekelné 1fizikailag jól vagyok e 2 érzelmileg 3. csak a kocsi"


Engem első körben az őz érdekelne...

2018. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, de nem számítanék rá.
2018. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó, ez a példa, amit felhoztál, elég radikális.

Az, hogy számíthatok valakire, nem egyenlő azzal, hogy 100%-ig bízom valakiben.

Az fontos, hogy számíthassak rá. Tulajdonképpen alap. A bizalom sajnos ingatag dolog. Magadon kívül soha, senkiben nem lehetsz teljesen biztos.

Mégis muszáj hinned benne, hogy rászolgál a bizalomra. Illetve kell annyira ismerned a másikat, hogy felismerd a jeleket, amelyek alapján nem bízhatsz benne.

2018. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én eddig csak férfiban találkoztam olyannal, akiről tudom, hogy tűzbe tenné értem a kezét (és ez kölcsönös).
2018. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!