Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el?

Figyelt kérdés

Van egy lány, fél éve nem beszéltünk, nem láttuk egymást stb. Egy egyetemi fröccs estén ismerkedtünk meg még októberben.

Nemrég megtaláltam az instáját, gondoltam ráírok, miért ne.

Jövő héten akarom elhívni találkozni, mit ajánlanátok?


A) lesz ugyan úgy fröccs est, mint annak idején, nem lenne talán olyan közvetlen, “randi” atmoszféra, sokat lehet beszélgetni, picit iszogatni stb. Viszont hangos is a zene ott néha és általában nagyon sokan vannak.

Viszont ott biztos sok lesz az ismerős, ami két irányba sülhet el, vagy az, hogy nem jut idő kettőnkre mert mások is ott lesznek, vagy szimpatikus leszek neki, ha bemutatom a barátaimat.


B) másik első talis opció valami alap lenne, nem tudom, elmegyünk kajálni, kávézni stb.



2022. márc. 25. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én valami interaktív randira hívnám el, ha van rá lehetőség. Egy szabaduló szoba, bowling, VR vidámpark, vagy hasonló. A sima séta/kávé/mozi nekem elég klisés és egysíkú. De ez csak én vagyok, mindenki más.
2022. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaa hat most így legelső randinak nem akartam semmi extrát. Picit élőben is beszélgetni, milyen ő amúgy (mondom fél éve láttam utoljára akkor sem beszéltünk sokat).

Aztán ha jól alakul, akkor igen, egy ilyet mindenképp beadnék én is imádom ezeket a helyeket, és itt (Bécsben vagyok egyetemista) nagyon sok ilyesmi hely van.

2022. márc. 25. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát vagy felveted mindkét opciót, aztán választ ő
2022. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy kiteszem a kérdést, mert lehet jobban jön át, ha konkrét tervet vetsz fel. Én is mindig díjazom, ha egy haverom akar velem találkozni, ha nem megkérdi van-e kedvem csinálni valamit valamikor, hanem pl van-e kedvem Xy este elmenni moziba megnezni xyz filmet.
2022. márc. 25. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Az "A" opcióval az a baj, hogy nem is sejtené, hogy többet akarsz tőle. Haveri meghívásnak tűnne.
2022. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Uhh ez nagyon igaz! Koszonom. Plusz itt az egyetemen borzalmas bort osztogatnak, mindig kegyetlenul masnapos vagyok utana. Lehet nem lesz neki sem valami nagyon jo elmeny.

Meg gondolkodom rajta, nem beszelunk olyan reg ota, kb 1 hete, nem tudom mennyire lenne nyomulos az egesz egybol randira hivni. Viszont lassan tavaszi szunet, en is haza akarok menni magyarorszagra meg o is nemet orszagba, ha most nem talalkozunk, akkor max aprilis vegen, az meg eleg keso lenne

2022. márc. 25. 11:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Később mehettek kirándulni.
2022. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!