Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beprobalkozhatok ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beprobalkozhatok ha van pasija? 19f

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik es beszeltem is vele tobsozr csak mastol megtudtam, hogy kb 2 eve kapcsolatban van. A lany nem nyomult vagy semmi tenyleg normalis beszelgetes volt de nekem nagyon bejon es ha nem lenne baratja siman osszejonne a dolog csak ez egy kicsit komplikalja a helyzetet. Nem erzem ugy, hogy csak azert, mert o hamarabb jott az eletebe en hatra kenek lepjek+a csaj nagyon szep meg minden a pasija meg pont az ellentete az a tipus aki ingyen se kellenne de ez lenyegtelen. En nagyon magabiztos vagyok es beprobalkoznak, hogy lassam mi lesz. Ti mit gondoltok errol?

2022. márc. 26. 13:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd dob téged is, ha jön egy jobb. Ilyen értékrenddel... Meg nem mindenkinek jön be az ilyen nagyképű hülyegyerek stílus se. Két év azért már valami. Azt egy ilyenért nem dobják el. Ha nem adott jelet, akkor de, lépjél csak hátra, mert nem kíváncsi rád. Azon túl, hogy kiállítasz magadról egy szegénységi bizonyítványt, még idegesítő is, ha nyomul valaki úgy, hogy amúgy foglalt a csaj.
2022. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
En ezt ertem es nem akarok varosi paraszt gyerek stilusba nyomulni, csak ismerkedni, mert ugy erzem, hogy attol, hogy van valkije meg nem azt jelenti, hogy nem adhatja meg maganak az eselyt egy masik valaki megismeresere/baratkozasra. Nem is akarok nyomulni, mert az nagyon messze all tolem. Es ha meg jelet ad, hogy o nem akarja akkor nuilvan tiszteletbe tartom es beken hagyom.
2022. márc. 26. 13:32
 3/24 anonim ***** válasza:

Szerintem, de tényleg csak szerintem....

Én nem értem az ilyeneket. Pasija/barátnője van. Bepróbálkozok, hátha lesz valami. Szuper, összejöttünk. Mi a garancia arra, hogy téged nem hagy el ugyan úgy?? Én ilyen nővel nem építenék kapcsolatot. Mindíg lesz olyan aki tőlem jobb (tőled is mindíg lesz jobb), mi a garancia, hogy nem hagy el, nem csal meg?? Akár most, akár esküvő után?? Csak ha most hagy el az szupi, esküvő után házassági szerződés nélkül viszi a fele vagyonod, meg esetleg perkálhatod a gyerektartást is, mert félre ment.

Nekem feltétel, hogy a másik hűséges legyen. Így nem is kezdek olyannal, aki kapcsolatban van. Hiszen, ha őt megcsalja velem, akkor idők kérdése és az én sorsom is ez lesz.

Valamint nem mindegy, hogy egy 2 hónapos vagy egy 2 éves stabil kapcsolatból lép ki. 2 hónaposból még úgy oké is, de az átlag ember egy pár éves kapcsolatot nem hagy csak úgy ott. Ha mégis megteszi, akkor ott nagy baj van, semmi tartás nincs a másikban és bármikor elhagyhatja az újat is egy jobb alanyért.

Ha neked ez is elég, hogy lesz egy bizonytalan kapcsolatotok, akkor hajrá. (Ha félre menne, még a szegény srác is jobban jár ha vége).

De amúgy ha ennyire le tudod szólni a másikat, akkor te biztos kategóriákkal jobb pasi vagy, fix tudnál találni másik lányt akivel kapcsolatod lehetne és esetleg tényleg szeretne is és hűséges is. Nem pedig egy olyat, aki egy darabig meg lenne melletted.

2022. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
En teljesen eggyetertek aval, hogy ha ot otthagyja miattam akkor ezt velem is megcsinalhatja de megtetszett a lany es szerintem megeri ezt a kockazatot
2022. márc. 26. 14:06
 5/24 anonim ***** válasza:
Valóban, az, hogy van valakije nem jelenti azt, hogy nem adhatja meg az esélyt. De azt, hogy nem akarja, annál inkább.
2022. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Majd ne csodálkozz ha kapsz egy nagy orrba verést a pasijától komolyan ennyire nehéz mást keresni?
2022. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Orbaverest😂a pasija 50 kilo en meg 96 es boxolok meg testepitek
2022. márc. 26. 22:49
 8/24 anonim ***** válasza:
És ez feljogosít hogy be próbálkozz nála?
2022. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Megadom a lanynak a valasztasi lehetoseget:) Mondom, hogy nem nyomulok csak, hagyom, hogy megismerjen es a vegso dontes az ove lesz
2022. márc. 26. 23:02
 10/24 anonim ***** válasza:
De kedves kérdező tegyük fel megismer jól meg vagytok barátok vagytok és egyszer csak felhozod hogy válasszon hogy kell ezt elképzelni?
2022. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!