Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy félek a pasitól, de egyben nagyon vonz is?

Figyelt kérdés
Régebb óta ismerjük egymást, de felszínesen. Egy ideje érzem, hogy nagyon bejön, el is kezdett rám hajtani. Nem zaklat meg semmi, sőt, nagyon kedves és nagyon vonz, de hiába volt már több partnerem, valahogy most izgulok is meg félek is (és nem vagyok elégedetlen a testemmel, tehát nem tudom, nem értem, mitől tartok). Nagyon jólesik, ha megsimítja a kezem, alig tudom kontrollálni magam, most itt tart a dolog. Mindig észreveszem, amikor messziről néz társaságban és néha olyan nagyon mélyen és vadul néz, pedig amúgy semmi jelét nem mutatja agressziónak és közös ismerősök szerint is nyugodt, kedves pasi. Ilyenkor ezt hogy lehet leküzdeni, a félelmet? Mernétek így belemenni a kapcsolatba?

2022. márc. 27. 03:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nők. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2022. márc. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne mernék?
2022. márc. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt se értem mitől félsz...
2022. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Linkelj már példát milyen az amikor valaki vadul néz.
2022. márc. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Hu de egy idiota vagy te
2022. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Ezt jó lenne tisztázni magadban. Próbáld összefoglalni. Biztos, hogy félelem, vagy inkább vonzódás? Egy férfi ereje egyébként tud valóban félelmetes is lenni, de egy stabil, erős férfi mellett, aki ezt az erőt teljesen uralja, egy nő biztonságban érzi magát.
2022. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, én értem miről beszélsz, kérdező..

Nekem is volt hasonló egyszer.


Ugyanígy, felszínesen évek óta ismertük egymást. De én is már akkor éreztem rajta egy nem is félek, hanem egy amolyan "tartok tőle" érzést... Ekkor még nem tetszett évekig, csak ezt éreztem vele kapcsolatban. Fogalmam sincs, miért, mert ugyanakkor meg jó fej volt, értelmes, nagyon kedvelhető, jó humorú, de ugyanígy nézett is 1-2x ahogy írod.


Aztán később kicsit többet találkoztunk, és elkezdett megtetszeni, ő kezdeményezett is.. Hát mai napig nem tudom hova tenni, mert kapcsolat nem lett, tehát túlzottan nem isretem ki, miylen ember valójában..


Viszont..Valóban voltak nem szokványos dolgai.. Kimondottan fura dolgai.. Ilyen weird, néha bizarr témákról is beszélgettük.. Meg iylen bizarr dolgai... A normálistól eltérő(?) dolgok. :D


Szóval fura volt. Egy részemnek tetszettek a fura dolgai, de más dolgai meredekek voltak, amiket nem akarok/fogok leírni..


Máshogy alakultak a dolgok, szóval nem tudtam meg, hogy ténylegesen volt-e okom és jól tettem-e, de gázos eljelek voltak, na...


Viszont, ettől még nem azt mondom, hogy offold. Nyugodtan ismerkedj vele, nemkell egyből kapcsolatbka ugrani, bezsélgess vele, és megfogszegyre többmidnent tudni róla, a viselkedéséről, gondolkodásáról..


Ha gáz a csávó, akkor úgy is lesznek már az elején is jelei. Amikor van egy iylesmi megérzéseink, azok tudattalan elraktározódott infó morzsák. Ezek lehetnek helyesek, de néhány esetben inább rólad szólnak. Szóval nehéz megmondani, hogy miért érzel most vele pl így..


Abból ha ismeredsz vele, még nem dől össze a világ.


Ja igen, eszembe jutott basszus egy nagyon fontos dolog:

na, amikor én elkezdtem vele randizni, beszélgetni, a pasi többször is rakott belém ilyen gyomorgörcsöt.. Tehát ideges lettem tőle.. Ha épp beszéltünk és válaszoltam valamit, ahogy reagált pl.. Szóval iylen rossz szájízt, rossz érzéseket keltett bennem..


Nem tudtam miért, mert máskülönben iszonyat kedvesen adta elő magát, (túlságosan is), meg túlságosan szenvedélyes is volt. ÉS néha meg voltak olyna beszúrásai.. ami szabályosan gyomorideget és rossz érzést keltet...


na, ezekre viszont mindenképp figyelni kell!!! Nem az a pillangók a gyomorban féle izgulós gyomorideg... Hanem rossz fajta.. Amikor nem tudod miért érzed valaki miatt. Ezt tipikusan pl a nárcisztikusoknál fordulhat elő. Csillog minden és jó, aztán meg úyg viselkedik hogy hirtelen beléd teszi egy ilyen ideget.. És gyomorgörcsöd van.. Tényleg, már emlékszem..


Szóval én azt mondom, figyelj, ismerd meg. Az utóbbi érzés az tapasztalatból mondom, hogy az már komolyabb, mindig jelent valamit és nem elhanyagolható. amíg csak ilyen, mint mait az elején írtam, az még ne egyértelmű, mert a saját magad kreált dolgokból, múltbeli tapasztalalatodból is jöhet. Ezt nem tudom jobban elmagyarázni vagy érzékeltetni.

2022. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amikor beszélgetünk, elmúlik a feszültség, csak néha, amikor néz, akkor egyben őrülten zavarba is jövök. Valahogy nehéz ezt elmagyarázni, tényleg talán az lehet, hogy az erejétől félek. Amikor kettesben vagyunk, ezt így el tudja múlasztani. Majd kiderül, mi lesz, vannak-e nagyon furcsa dolgai, eddig még nem derült ki, az elején járunk a dolognak.
2022. márc. 27. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, ismerd meg, ez bármiből jöhet! Majd kiderül úgyis.
2022. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!